ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.03.2012 р. N 417

Київ

Про встановлення в'їзного знака "Золоті футбольні ворота міста Києва" на Харківській площі до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до законів України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою популяризації міста Києва під час проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Встановити в'їзний знак "Золоті футбольні ворота міста Києва" на Харківській площі до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - в'їзний знак).

2. Визначити замовником встановлення в'їзного знака комунальну корпорацію "Київавтодор".

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

3.1. В установленому порядку визначити генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт із проектування та встановлення в'їзного знака.

3.2. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації на виготовлення та встановлення в'їзного знака, передбачивши у її складі озеленення прилеглої території та влаштування зовнішнього освітлення в'їзного знака та прилеглої території.

3.3. Погодити з Управлінням Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві встановлення в'їзного знака.

3.4. Погодити з Управлінням державної охорони України встановлення в'їзного знака.

3.5. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

5. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали