ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 серпня 2011 року N 77

Про введення в дію Переліку відомостей, які містять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування"

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року N 23532/2/1-11 про організацію виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011) та відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 2011 року N 791 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 року N 1021 і від 18 серпня 2010 року N 749 та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1998 року N 2073" (Постанова N 791), протоколу засідання експертної комісії Держземагентства України від 10 серпня 2011 року N 2 та для впорядкування і систематизації даних про службову інформацію наказую:

1. Ввести в дію Перелік відомостей, які містять службову інформацію, і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" в системі Держземагентства України, що додається.

2. Керівники структурних підрозділів центрального апарату Держземагентства України, державних підприємств "Центр державного земельного кадастру", "Укрспецзем" несуть персональну відповідальність згідно з діючим законодавством за забезпечення ведення обліку, зберігання та використання документів з грифом "Для службового користування".

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держземагентства України від 06.06.2011 N 22.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

С. М. Тимченко

 

Додаток
до наказу Держземагентства України
15.08.2011 N 77

Перелік відомостей,
які містять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" в системі Держземагентства України

1. Технічна документація з делімітації та демаркації державного кордону України, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок під прикордонну смугу (за наявності координат геодезичних пунктів в державних системах координат УСК-2000 та СК-42, системі координат СК-63).

2. Матеріали інвентаризації, інспекційних перевірок земель військових частин, установ та організацій Міністерства оборони України, Чорноморського флоту Російської Федерації, Департаменту з питань виконання покарань, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби (за наявності координат геодезичних пунктів в державних системах координат УСК-2000 та СК-42, системі координат СК-63).

3. Відомості, що розкривають зміст угод, договорів, контрактів, однією із сторін яких є державний орган, які за домовленістю сторін вважаються службовими.

4. Відомості за сукупністю всіх показників про точні значення елементів орієнтування систем координат УСК-2000 і СК-42 та зв'язки цих систем з іншими системами координат, у тому числі умовними або місцевими.

5. Топографічні, цифрові карти (плани), фотокарти і фотоплани, ортофотоплани, спеціальні тематичні карти та атласи (незалежно від форми та виду носія інформації) масштабів 1:200000 з описом місцевості і 1:100000 та крупніше в державних системах координат УСК-2000 та СК-42, в системі координат СК-63 за наявності відомостей про цифрову модель місцевості (рельєф) з деталізацією 1 метр та менше у Балтійській системі висот, характеристик інженерних комунікацій, а також геодезичних пунктів з можливістю визначення їх координат в державних системах координат УСК-2000 та СК-42, системі координат СК-63.

6. Відомості про порядок оповіщення органів державної влади у разі переходу з мирного на воєнний стан, проведення мобілізації і переведення на роботу в умовах воєнного часу.

7. Відомості про структуру, основні показники мобілізаційного плану та розроблення оперативно-мобілізаційних документів органу державної влади на особливий період.

8. Відомості про бронювання військовозобов'язаних, що працюють в системі Держземагентства України, на період мобілізації та воєнного часу.

9. Відомості про довгострокові та річні програми з мобілізаційної підготовки.

10. Відомості про розроблення документів з праці та кадрів мобілізаційного плану на особливий період.

11. Відомості щодо розроблення заходів, спрямованих на задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань на особливий період.

12. Документи про службові розслідування при виявлені втрати документів, що містять інформацію "Для службового користування", якщо вони розкривають зміст втраченого документа.

13. Номенклатура посад працівників, перебування на яких потребує допуску до державної таємниці.

14. Номенклатура секретних справ (за умови, що до неї не внесені відомості, що становлять державну таємницю).

15. Відомості про наявність режимних приміщень, місць зберігання матеріальних носіїв секретної інформації.

16. Відомості про надання, переоформлення та скасування допуску та доступу до державної таємниці працівникам Держземагентства України.

17. Відомості Держземагентства України та його територіальних органів про зміст паролів доступу до носіїв інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законодавством, та до автоматизованих систем, призначених для обробки інформації в системі Держземагентства України.

 

Заступник Голови,
голова експертної комісії

М. Н. Калюжний

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали