КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 01.02.2012 р. N 143

Про введення в дію Примірної форми "Процедури організації митного режиму - митний склад"

Відповідно до підпункту 3.3 Положення про відкриття та експлуатацію митних ліцензійних складів, затвердженого наказом Держмитслужби України від 31.12.96 N 592, з метою єдиного підходу до встановлення "Процедури організації митного режиму - митний склад" наказую:

1. Ввести в дію та використовувати в роботі Примірну форму "Процедури організації митного режиму - митний склад" (далі - Примірна форма), що додається.

2. Начальникам митних постів у двотижневий термін з дати підписання цього наказу привести "Процедури організації митного режиму - митний склад" митних ліцензійних складів, що функціонують у зоні діяльності поста, у відповідність до Примірної форми.

3. Вважати такими, що втратили чинність, накази Київської регіональної митниці від 09.08.2006 N 836 "Про затвердження Типових вимог, яким повинна відповідати Процедура організації митного режиму - митний склад" та від 17.01.2008 N 51 "Про внесення змін та доповнень у додаток 2 наказу Київської регіональної митниці від 09.08.2006 N 836".

4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно зі списком розсилки.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника Київської регіональної митниці Соколова Ю. І.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали