МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 квітня 2011 року N 121

Про вжиття невідкладних заходів щодо розшуку безвісти зниклих дітей

Відповідно до Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 1995 року N 502 "Про створення кримінальної міліції у справах дітей" та з метою активізації роботи щодо розшуку безвісти зниклих дітей і підвищення її ефективності наказую:

1. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях, забезпечити:

1.1. Негайну реєстрацію у ЖРЗПЗ заяв (повідомлень) про безвісне зникнення дитини.

1.2. Особистий розгляд начальником ОВС або особою, яка виконує його обов'язки, заяв (повідомлень) про зникнення дітей, на яких покласти відповідальність за об'єктивність та повноту зібраних матеріалів.

1.3. Упродовж доби заведення справи оперативного обліку та порушення кримінальної справи за кожним фактом безвісного зникнення дитини. Відповідальність за своєчасність і обґрунтованість порушення кримінальної справи покласти на начальників ОВС та слідчих підрозділів.

1.4. Виїзд на місце події слідчо-оперативної групи в повному складі, задіяння усіх розшукових можливостей для організації ефективного розшуку та встановлення місце знаходження дітей.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - начальника кримінальної міліції генерал-майора міліції Зиму Л. М.

3. Наказ надіслати за належністю.

 

Міністр
генерал-лейтенант міліції

А. В. Могильов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали