ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.09.2011 р. N 295

Про вжиття заходів щодо попередження аварійних ситуацій, пов'язаних із падінням зелених насаджень

Відповідно до Порядку видалення дерев, кущів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року N 1045, та з метою недопущення виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій, спричинених падінням зелених насаджень:

1. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук:

1.1. Створити комісії по визначенню стану зелених насаджень, до роботи в яких залучити представників районних (міського) відділів УМНС України в області, Державної екологічної інспекції в області, дочірнього підприємства "Чернігівський облавтодор" та інших заінтересованих організацій.

1.2. Протягом вересня 2011 року провести комісійне обстеження зелених насаджень, які ростуть біля доріг державного, місцевого значення, вулиць та у паркових зонах міст (інших населених пунктів) і впливають на транспортні комунікації, інженерні мережі, будівлі (споруди), створюють загрозу безпечному проживанню та життєдіяльності населення.

1.3. За результатами комісійного обстеження вжити до керівників підприємств (установ та організацій), відповідальних за благоустрій відповідної території, заходів адміністративного впливу, передбачених чинним законодавством.

1.4. Результати проведеної роботи розглянути на засіданнях районних (міських) комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

1.5. Вжити заходів щодо видалення аварійних і сухостійних дерев силами спеціалізованих та комунальних підприємств, підрозділів дочірнього підприємства "Чернігівський облавтодор" та аварійно-рятувальних служб.

2. Про результати проведеної роботи поінформувати управління МНС України в області до 1 листопада 2011 року.

3. Управлінню МНС України в області інформувати облдержадміністрацію до 15 листопада 2011 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Прокопенка С. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали