ДЕРЖАВНА СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 вересня 2011 року N 322

Про вжиття заходів з попередження нещасних випадків

06.09.2011 на території терміналу "Д" МДА Бориспіль машиніст автогрейдера ДЗ-122Б філії "Київське ДЕУ" ДП "Київський облдорупр" під час запуску двигуна смертельно травмував стороннього робітника. Нещасний випадок стався в результаті порушення машиністом автогрейдера вимог посадової інструкції з охорони праці, а саме автогрейдер був загальмований із ввімкненою передачею і не поставлений на стояночні гальма.

Разом з цим, встановлено що автогрейдер був направлений для виконання робіт в термінал "Д" МДА "Бориспіль" 31.08.2011 за усною вказівкою старшого виконроба ДРП-2 філії "Київське ДЕУ" без заключення відповідного договору та відома керівництва філії "Київське ДЕУ".

Враховуючи вищенаведене, наказую:

1. Голові правління ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" Стельняковичу С. Я.:

1.1. Розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб ДП "Київський облдорупр", відповідальних за стан охорони праці та безпеки на транспорті.

1.2. Протягом місяця здійснити комплексну перевірку філій ДП "Київський облдорупр" щодо виконання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки на транспорті. За результатами перевірки вжити відповідних заходів.

1.3. Довести до відома підвідомчих підприємств інформацію щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

1.4. Посилити контроль за станом охорони та безпеки праці у дочірніх підприємствах в областях.

2. До 07.10.2011 подати Укравтодору інформацію про вжиті заходи та проведену роботу.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови, голова
комісії з проведення реорганізації

Є. Прусенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали