РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 червня 1981 р. N 323

Київ

Про забезпечення будівництва в 1982 - 1986 роках картонно-паперового комбінату на базі використання макулатури в м. Рубіжному Ворошиловградської області

Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Ради Міністрів Української РСР від 16 грудня 1987 року N 414

З метою вирішення поставлених XXVI з'їздом КПРС завдань по більш повному залученню в господарський оборот вторинних матеріальних ресурсів і розвитку матеріально-технічної бази організацій, зайнятих заготівлею і переробкою вторинної сировини, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 12 травня 1981 р. N 454 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Держпостачу УРСР, Міністерству будівництва підприємств вадкої індустрії УРСР і Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР забезпечити виконання плану капітальних вкладень і будівельно-монтажних робіт та введення в дію потужностей на картонно-паперовому комбінаті /з цехом по виготовленню картонної тари/ на базі використання макулатури в м. Рубіжному Ворошиловградської області в обсягах і строки згідно з додатком.

2. Держпостачу УРСР забезпечити розробку і затвердження в 1982 році проекту будівництва цієї будови, а також заходів по охороні навколишнього середовища, передбачивши в ньому необхідні витрати на житлове і соціально-культурне будівництво, дольову участь в будівництві загальноміських мереж, комунікацій і споруд в обсягах, погоджених з Ворошиловградським облвиконкомом.

Видачу проектно-кошторисної документації на обсяг робіт 1982 року забезпечити, як виняток, до 1 грудня 1981 року.

3. Ворошиловградському облвиконкому:

забезпечити своєчасне відведення у встановленому порядку земельних ділянок для будівництва картонно-паперового комбінату в м. Рубіжному і виділити приміщення для тимчасового розміщення дирекції комбінату, що будується;

разом з Держпостачем УРСР створити необхідні культурно-побутові умови будівельникам.

4. Доручити Держбуду УРСР за замовленням Держпостачу УРСР силами підвідомчих проектних організацій виконати інженерно-геологічні вишукування на земельних ділянках, відведених під будівництво вказаного картонно-паперового комбінату.

5. Держпостачу УРСР:

передбачити у зведеному кошторисі на будівництво картонно-паперового комбінату в м. Рубіжному виділення 5 млн. крб. капітальних вкладень, у тому числі 4,2 млн. крб. на будівельно-монтажні роботи, для розвитку виробничої бази будівельно-монтажних організацій, з них Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР відповідно 3,5 і 3 млн. крб. і Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР 1,5 і 1,2 млн. карбованців;

передбачити у внутрібудівельному титульному списку на 1982 рік капітальні вкладення для виконання робіт підготовчого періоду, зокрема на будівництво жилих будинків і гуртожитків для робітників будівельно-монтажних організацій і картонно-паперового комбінату, тимчасових споруд, а також об'єктів виробничої бази комбінату "Ворошиловградхімбуд" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, забезпечивши вказані роботи необхідними матеріальними ресурсами;

Видати для погодження комбінату "Ворошиловградхімбуд" техніко-економічне обгрунтування і проект організації будівництва, передбачивши в зведеному кошторисі капітальні вкладення на повернення витрат по підготовці будівництва картонно-паперового комбінату.

6. Держпостачу УРСР, Держплану УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР передбачати в річних планах підрядних робіт відповідні обсяги будівельно-монтажних робіт на будівництво картонно-паперового комбінату в м. Рубіжному, в тому числі на 1982 рік 5 млн. карбованців.

Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР виконувати /по субпідрядних договорах/ на будівництві зазначеного комбінату монтажні і спеціальні будівельні роботи в комплексі, включаючи монтаж збірно-розбірних промислових будинків з металевих конструкцій.

Рада Міністрів СРСР зобов'язала Держплан СРСР передбачати в річних планах відповідні обсяги підрядних робіт по Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії СРСР.

7. Дозволити Держпостачу УРСР організувати в III кварталі ц. р. дирекцію по будівництву картонно-паперового комбінату в м. Рубіжному Ворошиловградської області.

8. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 12 травня 1981 р. N 454 "Про заходи по створенню в 1981 - 1986 роках у системі Держпостачу СРСР потужностей по виробництву тарного картону і паперу на базі використання макулатури":

1) Дозволила застосовувати при будівництві головного корпусу і найважливіших допоміжних об'єктів картонно-паперового комбінату в м. Рубіжному Ворошиловградської області збірно-розбірні промислові будинки з металевих конструкцій.

2) Підпункт 2 пункту 8 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 16.12.87 р. N 414)

3) Поширила на будівництво картонно-паперового комбінату в м. Рубіжному дію пункту 4 розпорядження Ради Міністрів СРСР від 29 вересня 1975 р. N 2222, абзаців другого, третього і п'ятого пункту 12, а також пункту 15 постанови Ради Міністрів СРСР від 9 липня 1979 р. N 667 /абзаци 2 і 4 підпункту 5 та підпункт 8 пункту 11 постанови Ради Міністрів УРСР від 3 серпня 1979 р. N 383/.

(підпункт 3 пункту 8 втратив чинність в частині поширення постанови Ради Міністрів СРСР від 9 липня 1979 р. N 667 згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 16.12.87 р. N 414)

4) Взяла до відома рішення ЦК ВЛКСМ про оголошення всесоюзною ударною комсомольською будовою картонно-паперового комбінату в м. Рубіжному і про шефство комсомольських організацій України над будівництвом цього об'єкта.

9. Таємно.

10. Держпостачу УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР про хід виконання цієї постанови доповідати Раді Міністрів УРСР щокварталу протягом 1982 - 1986 років.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 37

 

Додаток
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 19 червня 1981 р. N 323

ЗАВДАННЯ
по будівництву і введенню в дію в 1982 - 1986 роках картонно-паперового комбінату /з цехом по виготовленню картонної тари/ на базі використання макулатури в м. Рубіжному Ворошиловградської області

 

Одиниця виміру

1982 - 1986 роки - всього

в тому числі

1982 рік

1983 рік

1984 рік

1985 рік

1986 рік

Потужність:

 

 

 

 

 

 

 

картон

тис.

100

 

 

 

100

 

папір для друку

тонн

40

 

 

 

 

40

Обсяг капітальних вкладень

млн. крб.

170

6

18

30

60

56

в тому числі обсяг будівельно-монтажних робіт /виконуються Мінважбудом УРСР/

 

85

5

15

20

25

20

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали