ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У МІСТІ КИЄВІ

НАКАЗ

від 06.06.2011 р. N 938/02

Про забезпечення доступу до публічної інформації в Головному управлінні юстиції у м. Києві та підпорядкованих органах юстиції міста Києва

З метою забезпечення безумовного виконання Головним управлінням та територіальними органами юстиції у місті Києві Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), належної організації роботи з опрацювання публічної інформації, наказую:

1. Невідкладно вжити організаційних заходів щодо забезпечення в Головному управлінні юстиції у м. Києві в установленому законодавством порядку доступу до публічної інформації, зокрема:

1.1. Визначити відділ розгляду звернень та прийому громадян, документального забезпечення та контролю Управління з питань звернень громадян, правового та документального забезпечення Головного управління юстиції у м. Києві відповідальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Головного управління юстиції у м. Києві, а також надає консультації під час оформлення таких запитів.

1.2. Визначити, що відповіді на запити на інформацію надаються тим структурним підрозділом, у володінні якого знаходиться запитувана інформація.

1.3. Відділу розгляду звернень та прийому громадян, документального забезпечення та контролю Управління з питань звернень громадян, правового та документального забезпечення Головного управління юстиції у м. Києві розробити, створити та забезпечити функціонування системи обліку публічної інформації в електронному вигляді, з урахуванням вимог статті 18 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

2. Призначити провідного спеціаліста відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Король Н. В. відповідальною за розміщення інформації, передбаченої частиною першою статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) для оприлюднення на сайті Управління нотаріату і веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві веб-порталу Київської міської влади та доповнити рубрикою "Доступ до публічної інформації".

3. Відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у м. Києві розробити, затвердити та зареєструвати в установленому законодавством порядку форми запитів на інформацію (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

3.1. Провідному спеціалісту відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Король Н. В. забезпечити розміщення форм запитів на інформацію на веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві веб-порталу Київської міської влади у рубриці "Доступ до публічної інформації".

4. Відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у м. Києві:

4.1. Надавати копії наказів (окрім внутрішньо-організаційного характеру) для розміщення інформації на веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві веб-порталу Київської міської влади у рубриці "Доступ до публічної інформації".

4.2. Привести у відповідність до цього наказу функціональні обов'язки працівників, на яких покладено забезпечення виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

5. Заступнику начальника Головного управління юстиції у м. Києві Кравченко Н. В. визначити спеціальне місце в приміщенні Головного управління юстиції у м. Києві для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями, забезпечити обладнання таких місць відповідною оргтехнікою.

5. Керівникам структурних підрозділів Головного управління юстиції у м. Києві:

5.1. Визначити з працівників структурних підрозділів Головного управління юстиції у м. Києві осіб, відповідальних з питань запитів на інформацію.

5.2. Забезпечити надання достовірної, точної та повної інформації запитувачу, а також перед її наданням перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації.

5.3. Забезпечити подання до 14 червня 2011 року, 1 та 20 числа щомісячно або невідкладно (не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа) інформації, визначеною частиною першою статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), до відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації для розміщення на сайті Управління нотаріату і веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві веб-порталу Київської міської влади.

5.4. Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

6. Начальникам районних управлінь юстиції міста Києва, відділів державної реєстрації актів цивільного стану, сектору зберігання та використання книг державної реєстрації актів цивільного стану відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у м. Києві, відділів виконавчої служби, відділу реєстрації смерті у м. Києві, завідувачам Київських державних нотаріальних контор:

6.1. Визначити з працівників структурних підрозділів Головного управління юстиції у м. Києві осіб, відповідальних з питань запитів на інформацію.

6.2. Забезпечити надання достовірної, точної та повної інформації запитувачу, а також перед її наданням перевіряти правильність та об'єктивність наданої інформації.

6.3. Забезпечити подання інформації, визначеною частиною першою статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), до відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації для розміщення на сайті Управління нотаріату і веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві веб-порталу Київської міської влади.

6.4. Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

6.5. Визначити спеціальні місця в приміщенні для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями, забезпечити обладнання таких місць відповідною оргтехнікою.

7. Відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у м. Києві забезпечити доведення до відома цього наказу керівників структурних підрозділів, начальників районних управлінь юстиції міста Києва, відділів державної реєстрації актів цивільного стану, державної виконавчої служби, відділу реєстрації смерті, завідувачів Київських державних нотаріальних контор.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. начальника управління

С. І. Семерга

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали