ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.2011 р. N 554

Про забезпечення надання медичної допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до статей 2, 6, 13, 16, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання витягу з протоколу N 85 засідання Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року, з метою ефективного використання коштів обласного бюджету, що передаються у вигляді субвенції місцевим бюджетам на пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

1. Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам забезпечити безумовне дотримання Порядку використання коштів обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого рішенням обласної ради від 27 грудня 2011 року N 8/5.

2. Головному управлінню праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (О. Жураківський) провести у II кварталі 2012 року аналіз дотримання вимог Порядку органами праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад. Узагальнені матеріали подати обласній державній адміністрації до 20 травня 2012 року.

3. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (І. Ващенюк) у встановленому законодавством порядку забезпечити проведення:

3.1. У I кварталі 2012 року - медичних оглядів ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження, які проживають на території області.

3.2. Безоплатного обстеження ліквідаторів та осіб, захворювання яких пов'язане з наслідками аварії на ЧАЕС, у державних та комунальних лікувальних закладах області.

3.3. До 1 червня 2012 року - медичних оглядів дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи.

3.4. Виїзних клінічних конференцій у лікувально-профілактичних закладах області з питань медичної радіології.

4. Затвердити перелік лікувально-профілактичних закладів області, що надають спеціалізовану медичну допомогу населенню області, яке постраждало від наслідків Чорнобильської катастрофи, що додається.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження першого заступника голови облдержадміністрації від 22 березня 2001 року N 139 "Про використання коштів, що виділяються для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи по розділу "Комплексне медико-санітарне забезпечення постраждалого населення".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
30.12.2011 N 554

ПЕРЕЛІК
лікувально-профілактичних закладів області, що надають спеціалізовану медичну допомогу населенню області, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи

1. Обласна клінічна лікарня, м. Луцьк:

- обласний центр радіаційного захисту населення із стаціонаром на 35 ліжок;

- спеціалізовані палати на 125 ліжок.

2. Обласне дитяче територіальне медичне об'єднання з центром по реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи та дітей-інвалідів зі стаціонаром на 200 ліжок.

3. Камінь-Каширська центральна районна лікарня.

4. Любешівська центральна районна лікарня.

5. Маневицька центральна районна лікарня.

6. Обласний онкологічний диспансер, м. Луцьк:

- спеціалізовані палати на 30 ліжок.

7. Луцька міська клінічна лікарня, м. Луцьк:

- спеціалізовані палати на 20 ліжок.

8. Луцький клінічний пологовий будинок, м. Луцьк

- спеціалізовані палати на 15 ліжок.

9. Луцька міська поліклініка N 1 для дорослих:

- міський реабілітаційний центр ліквідаторів аварії на ЧАЕС та евакуйованих із зони відчуження з денним стаціонаром на 5 ліжок.

10. Луцька міська дитяча поліклініка.

11. Луцька міська стоматологічна поліклініка.

12. Лікарська амбулаторія смт Дубище Рожищенського району.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали