ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять шоста сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 23.12.2009 р. N 1148

Про забезпечення наповнення інформацією міського кадастру

Для здійснення ефективного управління земельними ресурсами м. Житомира, створення та функціонування існуючої автоматизованої системи земельного кадастру м. Житомира, що є складовою частиною міського кадастру, забезпечення його наповнення достовірною земельно-кадастровою інформацією, моніторингу своєчасності оформлення прав на земельну ділянку та поповнення міського бюджету в частині плати за землю, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Забезпечити наповнення інформацією міського кадастру.

Підприємствам, установам та організаціям, що мають відповідні ліцензії та виконують землевпорядні роботи, надавати до Житомирської міської ради під час підготовки рішення про надання в користування відповідної земельної ділянки один примірник документації із землеустрою (копію прошиту та пропечатану печаткою організації) разом з магнітним носієм обмінного файлу (in4).

2. Доручити управлінню регулювання земельних відносин міської ради (начальник Ревенко О. М.) збір та реєстрацію даної документації.

3. Управлінню регулювання земельних відносин міської ради (начальник Ревенко О. М.) та КП "Житомирський міський центр земельних відносин" (директор Федишин Л. В.). організувати зберігання наданої документації на паперових та магнітних носіях і ведення земельного кадастру, який є складовою міського кадастру.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Гундича І. П. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Міський голова

В. Т. Шелудченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали