МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.05.2011 р. N 156-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 503 "Про затвердження Порядку перерахування у 2011 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування"

Відповідно до статей 2, 20, пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 34 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 503 "Про затвердження Порядку перерахування у 2011 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування" (Постанова N 503):

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів постанову Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 503 "Про затвердження Порядку перерахування у 2011 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалася населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування" (Постанова N 503) (далі - Порядок) (див. окремо в базі).

2. Доручити головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським (міст обласного значення) головам:

2.1. Довести до відома підприємств та організацій незалежно від форм власності, що надають послуги з теплопостачання населенню, постанову Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 503 (Постанова N 503);

2.2. Організувати роботу районних та міських робочих груп з питань погашення заборгованості з різниці в тарифах для населення (далі - робочі групи);

2.3. Вжити заходів щодо:

2.3.1. Розгляду, узагальнення, проведення перевірок відповідними робочими групами поданих документів по визначенню обсягів заборгованості з різниці в тарифах, що утворилася у період з 1 жовтня 2009 року по 31 грудня 2010 року між фактичними витратами на теплову енергію (виробництво, транспортування і постачання теплової енергії) та фактичними нарахуваннями згідно із затвердженими для населення тарифами з урахуванням перерахунку за низькоякісні та не в повному обсязі надані послуги з відрахуванням дотації місцевих бюджетів, отриманої надавачами послуг для відшкодування різниці в тарифах;

2.3.2. Погодження робочими групами і фінансовими управліннями райдержадміністрацій та/або міських (міст обласного значення) рад розрахунку обсягу заборгованості різниці в тарифах;

2.3.3. Подання теплопостачальними підприємствами у термін до 1 червня 2011 року до територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу в Миколаївській області розрахунків обсягу заборгованості з різниці в тарифах згідно з додатком 2 до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 N 503 (Постанова N 503), з усіма підтвердними документами під персональну відповідальність керівників підприємств за достовірність розрахунків, для прийняття відповідного рішення.

2.3.4. Узагальнення фінансовими управліннями райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад поданих теплопостачальними підприємствами документів та надання 5 і 20 числа щомісяця на адресу Головного фінансового управління облдержадміністрації договорів про організацію взаєморозрахунків та реєстрів.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Іщенку) вжити заходів щодо підписання договорів, складання зведених реєстрів таких договорів та подання їх 10 і 25 числа щомісяця Міністерству фінансів України, а Державному казначейству України і Головному управлінню Державного казначейства України у Миколаївській області (Лук'яненко) - підписаних учасниками розрахунків договорів про організацію взаєморозрахунків.

4. Рекомендувати контрольно-ревізійному управлінню в Миколаївській області (Кривді) в установленому порядку провести перевірки достовірності та обґрунтованості визначення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, затверджених для населення, яка підлягає погашенню відповідно до статті 34 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік".

5. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Гладкову) здійснити моніторинг діючих тарифів, рішень відповідних рад щодо їх затвердження та визначення фактичних сум заборгованості з різниці в тарифах.

6. Рекомендувати Головному управлінню Державного казначейства України у Миколаївській області (Лук'яненко) забезпечити згідно з повноваженнями і компетенцією виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року N 503 (Постанова N 503) та сприяти учасникам розрахунків в організації роботи по перерахуванню бюджетних коштів відповідно до договорів про організацію взаєморозрахунків.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали