РАДА НАРОДНИХ КОМІСАРІВ УРСР
І ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КП/б/У

ПОСТАНОВА

від 23 травня 1945 р. N 797

Київ

Про забезпечення західних областей УРСР законодавчими матеріалами

Для забезпечення західних областей УРСР законодавчими матеріалами, Рада Народних Комісарів УРСР і Центральний Комітет КПбУ постановляють:

I. Зобов'язати Наркомат Юстиції УРСР /тов. Бабченка/ та Укрвидав /т. Дубину/:

1) до 25 липня 1945 року видати збірник важливіших Указів Президії Верховної Ради СРСР та постанов і розпоряджень Уряду СРСР українською мовою, обсягом 20 друкованих аркушів, тиражем 20 тисяч примірників;

2) на часткову зміну постанови РНК УРСР від 30 травня 1944 року N 566 "Про видання Кодексів УРСР та окремих збірників найважливіших законів і постанов Уряду" - закінчити видання нижчеперелічених Кодексів УРСР і 2-х збірників важливіших законів та постанов Уряду в такі строки:

а) Кримінальний Кодекс УРСР - до 1 червня 1945 року;

б) Цивільно-Процесуальний Кодекс УРСР - до 1 липня 1945 року;

в) Цивільний Кодекс УРСР, Кодекс Законів про сім'ю та одруження і 2 збірники важливіших законів і постанов Уряду по житловому законодавству та по трудовому законодавству - до 25 липня 1945 року.

II. Зобов'язати Укрвидав /тов. Дубину/ перелічені в цій постанові збірники і Кодекс Законів про сім'ю та одруження передати Управлінню в справах поліграфії та видавництв при РНК УРСР для друкування не пізніше 25 травня 1945 року.

III. Зобов'язати Управління в справах поліграфії та видавництв при РНК УРСР /тов. Рудого/ забезпечити друкування матеріалів з таким розрахунком, щоб не пізніше визначених в п. I цієї постанови строків, кодекси і збірники були передані для розповсюдження.

IV. Зобов'язати Українську контору "Укрпапірзбут" /тов. Юновського/ для видання кодексів УРСР і збірників законів відпустити 13 тонн друкарського паперу.

 

Заступник Голови
Ради Народних Комісарів УРСР

Л. КОРНІЄЦЬ

Секретар Центрального
Комітету КП/б/У

Д. КОРОТЧЕНКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали