КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 926

Про заборону спалювання сухої рослинності та сміття у Київській області в 2011 році

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку із високою пожежною небезпекою та задимленістю населених пунктів Київської області, що негативно впливають на стан здоров'я людей:

1. Головним управлінням житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу, з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Вжити відповідних заходів щодо заборони спалювання сухої рослинності та сміття на присадибних ділянках, розведення вогнищ у лісах, лісосмугах фізичними та юридичними особами усіх форм власності у Київській області.

1.2. Здійснювати заходи щодо недопущення складування сміття і сухої рослинності на об'єктах зеленої зони, своєчасного прибирання та вивозу сміття, тушіння, у разі виникнення, спалахів вогню на зеленій зоні.

2. Головному управлінню МВС України в Київській області, Державній екологічній інспекції в Київській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) у межах повноважень посилити контроль за недопущенням розпалювання відкритих вогнищ, спалювання сухої рослинності та сміття, здійснювати заходи щодо притягування винних осіб до відповідальності.

3. Управлінню інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення відповідних застережних заходів із зазначеного питання в засобах масової інформації Київської області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В. М.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали