ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.02.2012 р. N 326

Київ

Про заходи щодо ліквідації комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київської міської ради від 22.09.2011 N 27/6243 "Про ліквідацію комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій" (Рішення N 27/6243) та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Утворити ліквідаційну комісію комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій" (далі - ліквідаційна комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Ліквідаційній комісії:

2.1. Здійснювати керівництво діяльністю комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій" з наданням права найму та звільнення працівників, управління майном, рахунками в установах банків та печаткою, а також здійснювати інші заходи, передбачені ст. 60 Господарського кодексу України, на період до завершення його ліквідації.

2.2. Забезпечити проведення інвентаризації майна комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій".

2.3. В установленому законодавством порядку попередити працівників комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій" про ліквідацію цього підприємства та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.

2.4. Скласти проміжний ліквідаційний баланс комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій" та подати його на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

2.5. Скласти ліквідаційний баланс комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій" та подати його на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

3. Забезпечити виконання заходів з ліквідації комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Центр високих технологій та інновацій" в строк до 01.12.2012.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали