ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.07.2011 р. N 308

Про заходи щодо недопущення замору риби в Азовському морі

Керуючись ст. ст. 16, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища", з метою своєчасного виявлення масових концентрацій бичків, недопущення у подальшому заморних явищ і організації відлову риби у відповідних районах області:

1. Створити робочу групу з вирішення проблеми сезонної загибелі риби в Азовському морі (далі - робоча група).

2. Затвердити склад робочої групи (додається).

3. Робочій групі залучати співробітників наукових організацій, фахівців рибоохоронної, рибопромислової, рибопереробної галузей для недопущення заморних явищ в басейні Азовського моря.

4. Головам Бердянської, Приморської, Приазовської, Якимівської районних державних адміністрацій:

4.1. у разі замору риби забезпечити на підзвітних територіях проведення комплексу заходів щодо своєчасного збирання та утилізації риби на державному підприємстві, яке займається утилізацією риби;

4.2. забезпечити недопущення несанкціонованого використання вилучених водних ресурсів;

4.3. щорічно до 1 квітня проводити інвентаризацію холодильників для зберігання риби та визначати їх технічний стан;

4.4. щомісяця у весняно-літній період, починаючи з 20.05.2012 інформувати робочу групу про хід виконання вищезазначених завдань.

5. Рекомендувати Бердянському міському голові здійснювати виконання завдань, визначених у пп. 4.1, 4.3, 4.4 цього розпорядження.

6. Запропонувати Науково-дослідному інституту Азовського моря:

6.1. щороку до 1 квітня розробляти план науково-дослідних робіт в Азовському морі з моніторингу та прогнозуванню предзаморних та заморних ситуацій у весняно-літній період;

6.2. вивчити можливість збільшення весняного промислу вилову бичків у Азовському морі;

6.3. щомісяця у весняно-літній період, починаючи з 20.05.2012, надавати робочій групі інформацію щодо постійного гідрологічного та гідрохімічного моніторингу водного середовища Азовського моря.

7. Рекомендувати:

7.1. Державному закладу "Запорізька обласна санітарно-епідеміологічна станція" забезпечити у весняно-літній період постійний контроль санітарного режиму водного середовища Азовського моря в місцях можливого замору водних живих ресурсів на надавати щодекадно у відповідний період, починаючи з 20.05.2012, відповідну інформацію робочій групі;

7.2. Азовському державному басейновому управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства на підставі висновків науково-дослідних організацій звертатися до Державного агентства рибного господарства України стосовно виділення додаткових квот під вилов водних живих ресурсів з метою недопущення їх замору.

8. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації щомісяця у весняно-літній період, починаючи з 30.05.2012, інформувати про хід виконання цього розпорядження голову робочої групи.

9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 11.09.2008 N 337 "Про заходи щодо недопущення замору риби в Азовському морі".

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Литвина О. О.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. О. Литвин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
29.07.2011 N 308

Склад
робочої групи з вирішення проблеми сезонної загибелі риби в Азовському морі

Литвин
Олексій Олексійович

перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова робочої групи

Журавльов
Володимир Анатолійович

начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, заступник голови робочої групи

Фонталін
Сергій Олександрович

провідний іхтіолог Бердянського територіального відділу Азовського державного басейнового управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства, секретар робочої групи (за згодою)

Члени робочої групи:

Захаренко
Микола Пилипович

начальник відділу харчової та переробної промисловості управління фінансово-кредитного забезпечення, виробництва тваринницької продукції та харчової промисловості Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Довгаль
Валерій Володимирович

провідний іхтіолог Азовського державного басейнового управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства (за згодою)

Зикін
Олег Володимирович

заступник головного державного санітарного лікаря ДЗ "Запорізька санітарно-епідеміологічна станція" (за згодою)

Іванов
Андрій Вікторович

начальник відділу державної ветеринарної інспекції, санітарії та ветеринарно-санітарної експертизи управління протиепізоотичної роботи, ветеринарної справи, держветінспекції та ветсанекспертизи Головного управління ветеринарної медицини в Запорізькій області (за згодою)

Заброда
Тетяна Анатоліївна

молодший науковий співробітник Науково-дослідного інституту Азовського моря (за згодою)

Лисенко
Валерій Іванович

проректор з навчальної і наукової роботи Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій, доктор біологічних наук, професор (за згодою)

Матвєєв
Сергій Олександрович

генеральний директор ТОВ "РП "Бриз" (за згодою)

Сиром'ятников
Геннадій Анатолійович

заступник начальника Державної екологічної інспекції Азовського моря (за згодою)

Чернишова
Рената Францієвна

голова Асоціації "Міжобласна Північно-Азовська рибакспілка" (за згодою)

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали