ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.03.2009 р. N 264

Про заходи щодо підготовки та участі у Всеукраїнській спартакіаді серед команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя у 2009 році

Із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації від 19 травня 2009 року N 509 (Розпорядження N 509)

З метою сприяння зміцненню здоров'я працівників органів державної влади, місцевого самоврядування засобами фізичної культури і спорту, організації їх активного відпочинку та змістовного дозвілля, пропаганди здорового способу життя, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити Положення про проведення VIII обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та міст обласного значення Херсонської області, що додається.

2. Головам районних державних адміністрацій взяти під особистий контроль і персональну відповідальність підготовку та порядок формування складів районних збірних команд для участі в обласній спартакіаді серед збірних команд державних службовців.

3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій, працівники яких рекомендуються до складу збірної команди Херсонської області для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців, неухильно забезпечувати відрядження таких осіб відповідно до клопотання обласної державної адміністрації.

4. Рекомендувати міським головам міст обласного значення забезпечити виконання завдань, визначених у пунктах 2 - 3 цього розпорядження.

5. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації забезпечити належні умови для проведення систематичних (не рідше одного разу на тиждень) занять з видів спорту, визначених положеннями про проведення обласної та Всеукраїнської спартакіад серед збірних команд державних службовців.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Яковлєва І. О.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. В. Сіленков

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
20.03.2009 N 264

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення VIII обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців районів та міст обласного значення Херсонської області

1. Мета та завдання

VIII обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців районів та міст обласного значення Херсонської області (далі - Спартакіада) проводиться з метою сприяння зміцненню здоров'я державних службовців.

Основним завданням Спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

2. Термін і місце проведення

Спартакіада проводиться в два етапи:

- перший етап - районні та міські спартакіади;

- другий етап - Спартакіада.

Перший етап змагань Спартакіади проводиться у березні - квітні 2009 року.


Другий етап - 29 - 31 травня 2009 року на базі дитячого оздоровчого табору "Прибережний" у смт Лазурне Скадовського району. (Розпорядження N 509)

(абзац пункту 2 у редакції розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації від 19.05.2009 р. N 509) (Розпорядження N 509)

3. Керівництво проведенням змагань

3.1. Загальне керівництво з підготовки і проведення змагань здійснюють:

- на першому етапі - організаційні комітети під керівництвом райдержадміністрацій, міськвиконкомів;

- на другому етапі - організаційний комітет під керівництвом обласної державної адміністрації та управління державної служби Головного управління державної служби України в області.

3.2. Проведення змагань здійснюють:

- на першому етапі - структурні підрозділи з фізичної культури і спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів спільно з районними (міськими) комітетами профспілок працівників державних установ та міськими організаціями фізкультурно-спортивного товариства "Спартак";

- на другому етапі - управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації разом з обласною організацією профспілок працівників державних установ та Херсонською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

4. Учасники Спартакіади та умови її проведення

4.1. Змагання другого етапу Спартакіади проводяться з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи, більярд - у відповідності з діючими правилами змагань.

У змаганнях беруть участь державні службовці місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

4.2. Змагання першого етапу проходять згідно з положеннями, затвердженими відповідними місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.

4.3. До змагань Спартакіади допускаються команди, сформовані з державних службовців апаратів, управлінь, відділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконкомів сільських і селищних рад, які не менше трьох місяців працюють на посаді та за станом здоров'я допущені до змагань за висновками лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання учасників.

Усі учасники повинні мати єдину спортивну форму, необхідний інвентар та обладнання.

Склад команди - 21 особа та 1 представник. Кожному учаснику дозволяється брати участь не більше ніж у двох видах спорту.

4.4. Персональну відповідальність за стан здоров'я учасників під час змагань, крім випадків травмування під час змагань, несуть лікарі за місцем проживання учасників, які надали їм відповідний дозвіл.

У разі нещасних випадків, травмування учасника команди, дозволяється його заміна у всіх видах спорту іншим учасником із складу делегації.

5. Програма змагань з видів спорту

Міні-футбол

Змагання командні. Склад команди - 7 осіб (чоловіки, у полі 6 гравців, у тому числі воротар). Час гри - два тайми по 10 хвилин без перерви.

Правила проведення змагань визначаються суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд. Змагання проводяться відповідно до діючих правил.

Волейбол

Змагання командні. Склад команди - 7 осіб, у тому числі не менше двох жінок. Зустрічі проводяться з трьох партій у відповідності із сучасними правилами змагань. Правила проведення змагань визначаються суддівською колегією залежно від кількості заявлених команд.

Теніс настільний

Змагання особисто-командні в одиночних розрядах. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Правила проведення змагань визначаються суддівською колегією. Особисті змагання проводяться серед жінок та чоловіків окремо.

Шахи

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Правила проведення змагань визначаються суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників.

Шашки

Змагання особисто-командні, проводяться окремо серед чоловіків та жінок. Склад команди - 2 особи (1 чоловік та 1 жінка). Правила проведення змагань визначаються суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників.

Більярд

Змагання особисті. Склад - 1 особа незалежно від статі. Правила проведення змагань визначаються суддівською колегією залежно від кількості заявлених учасників.

6. Порядок і термін подання заявок

6.1. Для участі у всіх етапах Спартакіади подаються заявки:

6.1.1. Попередня заявка на участь у першому етапі Спартакіади з вказаною кількістю учасників та видів спорту за підписом керівника місцевого органу виконавчої влади або територіального органу міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (додаток 1) надається до відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, міськвиконкому або до міської ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

Попередня заявка на участь у другому етапі Спартакіади складається за підписом голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів і до 1 травня 2009 року подається до управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації (вул. Червонофлотська, 16, м. Херсон) або до обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" (вул. Петренка, 5, м. Херсон; тел. 8 (0552) 45-44-84).

6.1.2. Поіменна заявка (додаток 2) та технічна заявка (додаток 3) на кожний вид спорту, підписана на першому етапі керівником або заступником керівника місцевого органу виконавчої влади чи територіального органу міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, на другому етапі - головою та керівником апарату райдержадміністрації, міськвиконкому, подається представником команди в день приїзду.

6.2. Представник команди подає до мандатної комісії, крім поіменної та технічної заявок, такі документи на кожного учасника: паспорт, посвідчення з місця роботи.

6.3. Мандатна комісія не приймає поіменні заявки, які не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені, та без технічних заявок на види спорту.

6.4. Відповідальність за належність учасників команди до державних службовців покладається на керівників місцевих органів виконавчої влади.

7. Фінансове забезпечення змагань

Усі витрати на підготовку та проведення змагань першого й другого етапів Спартакіади здійснюються за рахунок коштів структурних підрозділів з фізичної культури і спорту місцевих органів виконавчої влади, територіальних комітетів профспілок працівників державних установ України та інших джерел фінансування, у тому числі залучення позабюджетних коштів.

За рахунок організацій, що відряджають державних службовців для участі в Спартакіаді, оплачується проїзд команд в обидва кінці, добові в дорозі, проживання і харчування під час змагань.

8. Визначення переможців і нагородження

8.1. Переможці першого етапу визначаються відповідно до положень, затверджених місцевими органами виконавчої влади. Переможці першого етапу беруть участь в обласних фінальних змаганнях.

8.2. Переможці фінальних змагань Спартакіади визначаються в особистій першості (у настільному тенісі, шахах, шашках, більярді), командній першості (у всіх видах спорту, крім більярду) та у загальнокомандній першості серед збірних команд державних службовців районів і міст області.

Особиста першість у кожному виді спорту визначається згідно з діючими правилами з видів спорту. У кожному виді спорту учаснику за зайняте місце нараховуються очки відповідно до таблиці нарахування очок (додаток 4).

Командна першість у видах спорту визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команди у видах спорту.

Загальнокомандне місце у Спартакіаді серед збірних команд визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками команд у командній першості та особистій першості у більярді.

При однаковій кількості очок у двох або більше команд у загальнокомандному заліку перевага надається командам, які мають більше I, II, III місць у командному заліку, при рівності й цього показника - командам, які мають більше I, II, III та інших особистих місць з видів спорту.

8.3. Команди, які посіли I, II, III місця у командному та загальнокомандному заліку, нагороджуються дипломами та кубками.

Учасники, які посіли I, II, III місця в особистій першості в кожному з видів спорту, нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.

9. Оскарження результатів змагань

Результати змагань можуть бути оскаржені представником команди після закінчення гри усним попередженням судді, який обслуговував гру, та не пізніше ніж за 30 хвилин після закінчення змагання в письмовій формі до суддівської колегії змагань з цього виду спорту.

Оскарження негайно розглядається головним суддею змагань.

10. Дисциплінарні санкції

10.1. Офіційні керівники команд несуть повну відповідальність за безпеку та поведінку учасників та інших офіційних осіб з моменту від'їзду на змагання і до закінчення змагань, а також за достовірність заявок.

10.2. Офіційні представники команд, учасники можуть бути притягнуті до відповідальності за будь-які випадки недисциплінованої, неетичної або аморальної поведінки команд та окремих учасників або представників, порушення (невиконання) вимог цього Положення.

10.3. Питання, не врегульовані цим Положенням і правилами змагань, вирішує головна суддівська колегія, яка залежно від обставин і ступеня порушення приймає рішення про застосування дисциплінарних санкцій.

10.4. Дисциплінарні санкції застосовуються за:

- невідповідність учасника (учасників) команд вимогам цього Положення ("підставки") - негайне відсторонення цього учасника (учасників) від змагань і анулювання його (їх) результатів в особистій першості, а його команди в командній першості;

- неетичну, некоректну, аморальну або провокаційну поведінку (нецензурні висловлювання або жести на адресу суддів, суперників, провокація або ініціювання бійки та участь у ній) - санкції такі ж, як і за "підставки".

 

Заступник голови обласної
державної адміністрації -
керівник апарату

М. В. Ашихмін

 

Додаток 1

ПОПЕРЕДНЯ ЗАЯВКА
на участь у Спартакіаді серед збірних команд державних службовців

_________
(назва збірної команди)

N
з/п

Вид спорту

Кількість учасників

Кількість тренерів, представників

Усього

У тому числі чоловіків

У тому числі жінок

1.

Міні-футбол

 

 

 

 

2.

Теніс настільний

 

 

 

 

3.

Волейбол

 

 

 

 

4.

Шахи

 

 

 

 

5.

Шашки

 

 

 

 

6.

Більярд

 

 

 

 

Керівник

_______
                            (підпис, прізвище, ініціали)

М. П.

 

 

Додаток 2

  

_____
(бланк організації)

ПОІМЕННА ЗАЯВКА

назва збірної команди ____

N
з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Рік народження

Розряд

Вид спорту

Посада

1.

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

9.
і т. д.

 

 

 

 

 

Голова місцевої райдержадміністрації (заступник), міський голова

 
 
___________

М. П.

 

Керівник апарату
райдержадміністрації (міськвиконкому)

 
___________

Представник команди

___________

Лікар

___________

М. П.

 

 

Додаток 3

ТЕХНІЧНА ЗАЯВКА

Команда __________

Тренер команди ____

N
з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Вид спорту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представник команди

___________

 

Додаток 4

ТАБЛИЦЯ НАРАХУВАННЯ ОЧОК

Міні-футбол, волейбол

Теніс настільний, шахи, шашки, більярд

Місце

Очки

Місце

Очки

1

150

1

30

2

140

2

28

3

130

3

26

4

120

4

24

5

115

5

23

6

110

6

22

7

105

7

21

8

100

8

20

9

95

9

19

10

90

10

18

11

85

11

17

12

80

12

16

13

75

13

15

14

70

14

14

15

65

15

13

16

60

16

12

17

55

17

11

18

50

18

10

19

45

19

9

20

40

20

8

21

35

21

7

22

30

22

6

23

25

23

5

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали