ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2011 р. N 32

Про заходи щодо підтримання наявного фонду захисних споруд цивільного захисту області в готовності до використання за призначенням

Відповідно до Законів України "Про Цивільну оборону України", "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру", керуючись статтею 6, пунктом 9 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації".

1. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення:

1.1. Разом із керівниками підприємств, організацій та установ усіх форм власності, особливо об'єктів підвищеної безпеки, до 15 лютого 2011 року за погодженням з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації затвердити плани щодо підтримання наявного фонду захисних споруд цивільного захисту в готовності до використання за призначенням, передбачивши необхідні кошти на 2011 - 2012 роки.

1.2. Щопівроку протягом 2011 - 2012 років розглядати питання про хід приведення до придатного стану сховищ та протирадіаційних укриттів цивільного захисту на засіданнях постійних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

1.3. Щокварталу протягом 2011 - 2012 років до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації про роботу щодо приведення до належного стану сховищ та протирадіаційних укриттів цивільного захисту, усіх захисних споруд цивільного захисту і безаварійної експлуатації сховищ усіх класів і груп.

1.4. Встановити жорсткий контроль за утриманням захисних споруд цивільного захисту, неприпустимістю розукомплектування та передачі їх в користування іншому підприємству (організації) без збереження захисних функцій і погодження з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації.

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації:

2.1. Протягом 2011 - 2012 років організувати перевірки захисних споруд цивільного захисту, особливо на об'єктах підвищеної безпеки, із залученням спеціалістів заінтересованих управлінь, відділів та установ області.

2.2. Щокварталу протягом 2011 - 2012 років до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання робіт щодо приведення до придатного стану сховищ та протирадіаційних укриттів цивільного захисту області і до 15 січня 2013 року надати підсумкову інформацію з цього питання.

2.3. Вносити протягом 2011 - 2012 років на розгляд обласної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання, пов'язані з підтриманням наявного фонду захисних споруд цивільного захисту області.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 грудня 2008 року N 1746 "Про заходи щодо підтримання наявного фонду захисних споруд цивільного захисту області в готовності до використання за призначенням".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали