ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 402

Про заходи щодо поліпшення кадрового забезпечення медичних закладів комунальної форми власності лікарями на період до 2014 року

Відповідно до пункту 6 статті 13, статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 21 грудня 2010 року N 1154/2010 "Про заходи щодо забезпечення ефективної реалізації Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", з метою підвищення ефективності кадрового забезпечення галузі, поліпшення забезпеченості та укомплектованості лікарями закладів охорони здоров'я, забезпечення високого кваліфікаційного потенціалу медичних кадрів:

1. Затвердити План заходів щодо поліпшення кадрового забезпечення медичних закладів комунальної форми власності лікарями на період до 2014 року (далі - План заходів), що додається.

2. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконкомам міських (міст обласного значення) рад:

2.1. Затвердити в місячний термін відповідні заходи щодо поліпшення кадрового забезпечення медичних закладів комунальної форми власності лікарями на період до 2014 року.

2.2. Щороку до 20 грудня інформацію про хід виконання заходів подавати управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації.

3. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (І. Ващенюк) щороку до 1 січня узагальнену інформацію про хід виконання заходів подавати облдержадміністрації для інформування Міністерства охорони здоров'я України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
07.10.2011 N 402

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо поліпшення кадрового забезпечення медичних закладів комунальної форми власності лікарями на період до 2014 року

1. У рамках реформування галузі охорони здоров'я здійснити:

реорганізацію дільничних лікарень у сільські лікарські амбулаторії, забезпечивши їх належне укомплектування та професійну перепідготовку медичних працівників.

управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації

2011 - 2012 роки

при утворенні лікарень реабілітації та відновного лікування забезпечити високий рівень кваліфікації лікарів

управління охорони здоров'я облдержадміністрації

2012 - 2014 роки

підготовку в інтернатурі лікарів загальної практики - сімейних лікарів.

управління охорони здоров'я облдержадміністрації

2012 - 2014 роки

перекваліфікацію лікарів-терапевтів, педіатрів на лікарів загальної практики - сімейних лікарів шляхом скерування на курси спеціалізації.

управління охорони здоров'я облдержадміністрації

протягом 2012 - 2013 років

2. Для першочергового укомплектування лікарями закладів охорони здоров'я області, що надають медичну допомогу сільському населенню, передбачити кошти на навчання в інтернатурі за рахунок місцевих бюджетів випускників вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації, які навчались за кошти фізичних осіб, за умови укладання ними договорів із закладами охорони здоров'я комунальної форми власності на відпрацювання п'ятирічного терміну на посадах лікарів загальної практики - сімейних лікарів, педіатрів, фтизіатрів, онкологів, лаборантів.

райдержадміністрації, виконкоми міських (міст обласного значення) рад

2012 - 2014 роки

3. З метою закріплення молодих спеціалістів у сільській місцевості сприяти забезпеченню їх житлом на пільгових умовах

райдержадміністрації, виконкоми міських (міст обласного значення) рад

постійно

4. Забезпечити виконання плану цільового прийому сільської молоді до вищих медичних навчальних закладів III - IV рівнів акредитації

управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації

щороку до 31 липня

5. Заслуховувати на засіданнях відповідних дорадчих органів питання щодо кадрової ситуації у лікувально-профілактичних закладах

управління охорони здоров'я облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських (міст обласного значення) рад

щороку січень - лютий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали