МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2011 року N 381

Про заходи щодо посилення виконавської дисципліни в апараті Міненерговугілля

З метою підвищення рівня виконавської дисципліни, забезпечення своєчасного виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, наказую:

1. За недотримання термінів виконання доручень Кабінету Міністрів України відповідно до вимог Положення про матеріальне стимулювання працівників центрального апарату Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого наказом Міненерговугілля України від 21.04.2011 N 82, зменшити у серпні 2011 року розмір премії на 30 % таким працівникам:

Фічову В. В. - директору Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами;

Грачовій О. М. - заступнику директора Департаменту фінансово-економічної політики;

Константінову М. І. - директору Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу;

Кирюшину І. В. - директору Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива;

Вівчаренку О. В. - директору Департаменту вугільної промисловості;

Меженному С. Я. - директору Департаменту електроенергетики.

2. Адміністративно-господарському департаменту (Дячук Г. І.) здійснити нарахування та виплату заробітної плати у серпні поточного року зазначеним працівникам з урахуванням вимог п. 1 цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали