МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 липня 2011 року N 847/205

Про заходи щодо реорганізації державних підприємств "Науково-дослідний гірничорудний інститут" та "Науково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2011 N 280 (Постанова N 280) та Указу Президента України від 24.05.2011 N 599/2011 (Указ N 599/2011) наказуємо:

1. Вжити заходів з передачі майнових та немайнових прав, грошових коштів та розрахунків, матеріалів наукової тематики державних підприємств "Науково-дослідний гірничорудний інститут" та "Науково-дослідний Інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості" до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

2. Підтвердити статус науково-дослідних інститутів Криворізького національного університету як головних у гірничо-металургійній галузі за напрямами:

- "Науково-дослідний гірничорудний інститут" з питань науково-технічного забезпечення розробки рудних родовищ корисних копалин підземним та відкритим способами, стійкості гірничих виробок, шламосховищ, бортів кар'єрів та відвалів;

- "Науково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості" з питань промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища в гірничорудній та металургійній промисловості.

3. При виконанні важливих науково-технічних робіт, у т. ч. робіт за державним замовленням, запровадити подвійне підпорядкування науково-дослідних інститутів Криворізького національного університету Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерству промислової політики України.

4. Зберегти діючі на час реорганізації економічні, правові та організаційні засади оплати праці працівників науково-дослідних інститутів Криворізького національного університету згідно Кодексу законів про працю та Закону України "Про працю" N 108/95-ВР від 24.03.95 р. ст. 15 та керівного складу на підставі постанови КМУ від 19.05.99 N 859, зі змінами та доповненнями.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Міністр освіти і науки,
молоді та спорту України

Д. В. Табачник

Перший заступник Міністра -
голова комісії з проведення
реорганізації Мінпромполітики України

С. В. Сиротюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали