МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.01.2011 р. N 8-р

Про заходи щодо відзначення в Миколаївській області 2011 року Дня Соборності України

Розпорядження знято з контролю(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 1 серпня 2011 року N 227-р) (Розпорядження N 227-р)

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 21 січня 1999 року N 42/99 "Про День Соборності України", доручення Адміністрації Президента України від 11.01.2011 N 41-01/16, з метою належного відзначення в Миколаївській області у 2011 році Дня Соборності України:

1. Затвердити заходи щодо відзначення в Миколаївській області 2011 року Дня Соборності України (далі - заходи), що додаються.

2. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів щодо відзначення в Миколаївській області 2011 року Дня Соборності України (додається).

3. Управлінню культури облдержадміністрації (Гладун) забезпечити:

3.1. Проведення заходів та їх фінансування відповідно до кошторису;

3.2. Направлення кращого мистецького колективу до м. Києва.

4. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів, про що поінформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації до 27 січня 2011 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
17.01.2011 N 8-р

Заходи
щодо відзначення в Миколаївській області 2011 року Дня Соборності України

1. Провести в м. Миколаєві за участю представників трудових колективів, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, діячів науки і культури покладання квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

Організаційний відділ апарату облдержадміністрації, управління облдержадміністрації: культури, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю.
21 січня 2011 року.

2. Провести в населених пунктах області покладання квітів до пам'ятників видатним політичним, державним діячам України, її захисникам і визволителям за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячів науки та культури.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).
22 січня 2011 року.

3. Забезпечити проведення у навчальних закладах області тематичних заходів, науково-практичних конференцій, "круглих столів", тематичних уроків та лекцій, спрямованих на патріотичне виховання молоді.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).
Січень 2011 року.

4. У бібліотеках та музеях області оформити експозиції, тематичні виставки та перегляди літератури щодо проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки 22 січня 1919 року - політичного та історичного значення цієї події в утворенні і зміцненні української державності.

Управління культури облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).
Січень 2011 року.

5. Звернутися до керівників релігійних організацій області з пропозицією про проведення у храмах богослужінь за Україну та її народ з нагоди Дня Соборності України.

Відділ у справах релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).
До 22 січня 2011 року

6. Забезпечити виступи у засобах масової інформації відомих вчених, політичних та громадських діячів.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, у справах преси та інформації, обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).
До 22 січня 2011 року.

7. Забезпечити організацію та проведення єдиного дня інформування населення області на тему "22 січня - День Соборності України".

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).
18 січня 2011 року.

8. Забезпечити належний громадський порядок, безпеку дорожнього руху для громадян у місцях проведення заходів, присвячених Дню Соборності України.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), УМВС України в Миколаївській області (за узгодженням).
22 січня 2011 року.

9. Забезпечити участь делегації від Миколаївської області в урочистостях з нагоди Дня Соборності України в м. Києві

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, Кривоозерська райдержадміністрація.
22 січня 2011 року.

10. Забезпечити висвітлення в друкованих та електронних засобах масової інформації заходів щодо відзначення в Миколаївській області 2011 року Дня Соборності України.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління облдержадміністрації: у справах преси та інформації, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням).
Січень 2011 року.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
17.01.2011 N 8-р

Кошторис витрат
на проведення заходів щодо відзначення в Миколаївській області 2011 року Дня Соборності України

1.

Технічне супроводження заходу

-

4000 грн.

2.

Придбання квіткової продукції

-

1000 грн.

3.

Транспортне забезпечення

-

5800 грн.

Всього:

 

10800 грн.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали