ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.08.2011 р. N 1544

Київ

Про заходи щодо забезпечення виконання рішення Київради від 19.03.2009 N 132/1188 в частині підготовки до укладання договору застави (іпотеки) з ПАТ "Альфа-Банк"

Відповідно до статті 1054 Цивільного кодексу України, пункту 27 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60, частини першої статті 70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 7, 11 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", з метою забезпечення виконання рішення Київради від 19.03.2009 N 132/1188 та умов Кредитного договору N 39/09 від 06.04.2009, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати перелік нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва, яке може бути надано в заставу (іпотеку) для забезпечення позички (кредиту) відповідно до умов Кредитного договору N 39/09 від 06.04.2009, укладеного Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з ПАТ "АЛЬФА-БАНК".

2. Комунальному підприємству "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна" за зверненням ПАТ "АЛЬФА-БАНК" або балансоутримувача провести технічну інвентаризацію, державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, яке може бути надано в заставу (іпотеку) згідно з переліком, який буде сформований відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

3. Просити ПАТ "АЛЬФА-БАНК" або балансоутримувача виступити замовником проведення незалежної оцінки нерухомого майна, яке може бути надано в заставу (іпотеку).

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Оформити право власності на нерухоме майно, яке може бути надано в заставу (іпотеку).

4.2. Підготувати проект рішення Київської міської ради про затвердження переліку нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва, яке може бути надано в заставу (іпотеку) для забезпечення позички (кредиту) відповідно до умов Кредитного договору N 39/09 від 06.04.2009, укладеного Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з ПАТ "АЛЬФА-БАНК", в розмірі, достатньому для забезпечення позички (кредиту) з урахуванням результатів проведеної незалежної оцінки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали