КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1012/7248

Про заходи щодо залучення кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та надання місцевої гарантії

Відповідно до статей 26, 60, 70 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 17, 74 Бюджетного кодексу України, статті 1054 Цивільного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити комунальному підприємству "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" залучити кредит від міжнародної фінансової організації Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на таких умовах:

1.1. Розмір кредиту: до 3000000,0 грн.

1.2. Відсоткова ставка за користування залученими коштами до 3 % річних.

1.3. Строки сплати: погашення основної суми боргу - рівними квартальними або піврічними платежами, сплата відсотків - квартальними або піврічними платежами у строки та згідно з умовами, встановленими відповідним договором.

1.4. Мета кредиту: фінансування проекту з енергозбереження у бюджетних установах міста Києва, який передбачає впровадження енергоощадних заходів на об'єктах комунальної власності.

1.5. Термін користування залученими коштами до 5 років.

2. Уповноважити директора комунального підприємства "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" Печерського Володимира Анатолійовича укласти кредитний договір.

3. Надати Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) гарантію для забезпечення виконання зобов'язань комунального підприємства "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" за кредитним договором між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) як кредитором та комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" як позичальником про надання кредиту у розмірі 3,0 млн. грн, укладеним відповідно до пунктів 1 - 2 цього рішення.

4. Уповноважити Київського міського голову Л. М. Черновецького підписати від імені Київської міської ради договір гарантії з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

5. Встановити, що гарантія надається в розмірі всіх зобов'язань комунального підприємства "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" відповідно до кредитного договору, зазначеного в пункті 1 цього рішення.

6. Встановити плату за надання Київською міською радою Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) гарантії для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) як кредитором та комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" як позичальником у розмірі 1 грн. (одна гривня).

7. Дозволити комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" надати поруку Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в якості забезпечення зобов'язань комунального підприємства "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" за гарантією.

8. Комунальному підприємству "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" погодити остаточний проект кредитного договору з Головним фінансовим управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку перед його підписанням.

9. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

9.1. Здійснювати організаційно-правові дії, пов'язані із наданням Київською міською радою Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) гарантії для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором, укладеним Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) з комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва".

9.2. Здійснювати платежі за рахунок коштів бюджету міста Києва у разі виконання гарантійних зобов'язань перед Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) за гарантією, наданою Київською міською радою Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО).

9.3. Передбачати протягом усього терміну дії гарантії у проектах рішень про бюджет міста Києва на відповідний рік кошти для забезпечення виконання зобов'язань за гарантією, наданою Київською міською радою Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО).

9.4. Укласти договір з комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва" про погашення заборгованості цього комунального підприємства перед територіальною громадою міста Києва за виконання гарантійних зобов'язань у відповідності до вимог частини третьої статті 17 Бюджетного кодексу України.

10. Уповноважити начальника Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вчиняти всі необхідні правочини, пов'язані із наданням Київською міською радою Північній екологічній фінансовій корпорації (НЕФКО) гарантії для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором, укладеним Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва".

11. Встановити, що виконання пунктів 3 - 7 цього рішення здійснюється після офіційного погодження Міністерством фінансів України обсягів та умов надання місцевої гарантії.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали