МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 березня 2012 року N 176

Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж

На виконання Доручення Президента України від 29 лютого 2012 року N 1-1/516 та з метою запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж наказую:

1. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України (далі - МОЗ України):

1.1. Розробити та затвердити до 01.04.2012 плани заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об'єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей з визначенням конкретних термінів виконання, джерел фінансування та виконавців, передбачивши, зокрема, заходи щодо:

1.1.1. Обладнання зазначених об'єктів системами пожежної сигналізації та приведення існуючих систем у робочий стан.

1.1.2. Підключення цих об'єктів до системи централізованого пожежного спостереження.

1.1.3. Забезпечення будівель і споруд необхідними первинними засобами гасіння пожеж.

1.1.4. Приведення та утримання електроустановок у будівлях і спорудах зазначених об'єктів відповідно до Правил улаштування електроустановок.

1.1.5. Здійснення вогнезахисту будівельних конструкцій вказаних об'єктів.

1.2. Забезпечити здійснення у навчальних закладах заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж, у тому числі вивчення правил пожежної безпеки та відпрацювання практичних дій на випадок виникнення пожеж.

1.3. Організувати проведення широкої роз'яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та їх батьків щодо необхідності додержання правил пожежної безпеки.

2. Керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління МОЗ України та фінансуються з державного бюджету (об'єкти з постійним або тимчасовим перебуванням дітей):

2.1. З метою підготовки бюджетних запитів на 2013 рік надати МОЗ України до 01.04.2012 розрахунок обсягу коштів, необхідних для виконання протипожежних заходів, передбачених пунктами 1.1.1 - 1.1.5, із зазначенням кодів економічної класифікації видатків. Зазначені розрахунки подавати щороку на наступний бюджетний період.

3. Про хід виконання пунктів 1.1, 1.2, 1.3 зазначеного наказу подавати інформацію МОЗ України щокварталу протягом 2012 року до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали