ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.06.2011 р. N 265

Про заходи щодо зміцнення виконавської дисципліни

Відповідно до статей 33, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою посилення відповідальності за забезпечення своєчасного й повного використання бюджетних асигнувань за державними та обласними програмами підтримки підприємств агропромислового комплексу області:

1. Попередити голів районних державних адміністрацій про персональну відповідальність за дотримання жорсткої дисципліни у забезпеченні своєчасного освоєння виділених бюджетних коштів за програмами підтримки підприємств агропромислового комплексу, у тому числі з державного і обласного бюджетів.

2. Головам районних державних адміністрацій:

2.1. В установленому порядку вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності:

2.1.1. За незадовільну організаційну роботу з виконання доведеного завдання з обсягів посіву цукрових буряків під урожай 2011 року заступників голів Ковельської райдержадміністрації В. Потапчука, Луцької - В. Шиліка, Рожищенської - В. Войтовича.

2.1.2. За незадовільне освоєння коштів за державними та обласними програмами відповідно до кошторисних призначень у галузі агропромислового комплексу області заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Є. Зубенка, начальника управління агропромислового розвитку Шацької райдержадміністрації С. Ткачука, заступників начальників управлінь агропромислового розвитку Маневицької райдержадміністрації М. Пацаманюка, Старовижівської - В. Карпука.

2.2. Про вжиті заходи проінформувати обласну державну адміністрацію до 5 липня 2011 року.

3. Начальникові Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ю. Горбенку продовжити моніторинг освоєння бюджетних коштів відповідно до програм підтримки агропромислового комплексу області та забезпечити своєчасне їх використання.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. Карпюка.

  

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали