ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.10.2011 р. N 409

Про заходи щодо зміцнення виконавської дисципліни

Відповідно до статей 33, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою посилення відповідальності за забезпечення своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2011 - 2012 років:

1. Попередити голів районних державних адміністрацій про персональну відповідальність за дотримання жорсткої дисципліни у питанні своєчасного початку і стабільного проходження опалювального сезону 2011 - 2012 років та цілодобової роботи оперативно-диспетчерських служб.

2. Головам районних державних адміністрацій:

2.1. У встановленому порядку вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності:

2.1.1. За неучасть у підсумковій обласній нараді з питань своєчасного початку опалювального сезону 2011 - 2012 років, забезпечення приладами обліку теплової енергії комунальної теплоенергетики та об'єктів водопостачання і водовідведення першого заступника Ковельської райдержадміністрації Б. Андріюка, Ківерцівської - М. Вашкевича, Іваничівської - В. Павлюка, заступника Маневицької - С. Борисюка, Старовижівської - М. Романчука.

2.2. Про вжиті заходи проінформувати обласну державну адміністрацію до 20 жовтня 2011 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації О. Башкаленка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали