ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.10.2011 р. N 1796

Київ

Про заходи у зв'язку з проведенням урочистої церемонії відкриття НСК "Олімпійський"

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", в межах функцій органу місцевого самоврядування, у зв'язку з проведенням 8 жовтня 2011 року з 20.00 до 22.30 год. урочистої церемонії відкриття НСК "Олімпійський":

1. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) погодити ТОВ "Шоу Про" місце та час проведення урочистих заходів з відкриття НСК "Олімпійський".

2. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 8 жовтня 2011 спільно з:

2.1 КП "Київський метрополітен", КП "Київпастранс", Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачити збільшення кількості рухомого складу відповідно до пасажиропотоку до початку та після закінчення заходу, звернувши особливу увагу на маршрути, шляхи слідування яких пролягають поруч з НСК "Олімпійський".

2.2 КП "Київський метрополітен" при необхідності обмежити вхід пасажирів на станціях "Олімпійська" і "Палац спорту";

2.3 КП "Київтранспарксервіс" забезпечити паркування автобусів учасників заходу на: бульв. Лесі Українки на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса (з обох сторін у крайній правій смузі руху), вул. Мечникова (від вул. Шовковичної до Кловського узвозу), Кловському узвозі (від вул. Мечникова до вул. Інститутської) і, при необхідності, на резервному паркувальному майданчику на Набережному шосе (від мосту Метро до Річкового вокзалу).

3. Головному управлінню з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу для взаємодії сил і засобів, що залучаються до забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення заходів на НСК "Олімпійський", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 року N 823 делегувати своїх представників до координаційного штабу та кризової групи.

4. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1 забезпечити заходи безпеки під час проведення заходу;

4.2 для взаємодії сил і засобів, що залучаються до забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення заходів на НСК "Олімпійський", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 року N 823 делегувати представників до координаційного штабу та кризової групи.

5. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити 8 жовтня 2011 року:

5.1 розташування лікарсько-сестринських бригад з відповідним оснащенням та устаткуванням у 7-ми медичних пунктах стадіону НСК "Олімпійський";

5.2 розташування необхідної кількості медичних бригад (пішохідних патрулів) з відповідним оснащенням у чаші стадіону;

5.3 розгортання мобільного медичного пункту поруч стадіону;

5.4 необхідну кількість укомплектованих бригад швидкої медичної допомоги;

5.5 для взаємодії сил і засобів, що залучаються до забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення заходів на НСК "Олімпійський", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2004 року N 823 делегувати представників до координаційного штабу та кризової групи.

6. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації, відкритому акціонерному товариству "Київспецтранс" забезпечити 8 жовтня 2011 року встановлення додаткових антивандальних урн і контейнерів для збору побутових відходів та їх вивезення, а також прибирання бульв. Лесі Українки (на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса), вул. Мечникова, Кловського узвозу та територій, прилеглих до Національного спортивного комплексу "Олімпійський".

7. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити 8 жовтня 2011 року встановлення туалетних модулів на бульв. Лесі Українки (на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса), вул. Мечникова, Кловському узвозі.

8. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити участь художніх колективів у театралізованому дійстві урочистої церемонії відкриття, учнівської та студентської молоді.

9. Просити Головне управління МВС України у м. Києві забезпечити 8 жовтня 2011 року охорону громадського порядку в місцях проведення заходу, а також в місцях паркування автобусів гостей заходу на:

- бульв. Лесі Українки на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса (з обох сторін у правій смузі руху);

- вул. Мечникова на ділянці від вул. Шовковичної до Кловського узвозу;

- Кловському узвозі на ділянці від вул. Мечникова до вул. Інститутської;

- резервному паркувальному майданчику: Набережне шосе на ділянці від мосту Метро до Річкового вокзалу.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали