КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 березня 2012 р. N 154-р

Київ

Про заходи з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років у складі згідно з додатком.

Дозволити голові Організаційного комітету вносити у разі потреби зміни до його складу.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років, що додається.

3. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям подати до 10 квітня і 25 травня 2012 р. Державній службі з питань інвалідів та ветеранів інформацію про хід виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 квітня і 10 червня 2012 р. Кабінетові Міністрів України.

4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям розробити і затвердити регіональні плани заходів з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років.

5. Державній службі з питань інвалідів та ветеранів забезпечити координацію здійснення центральними та місцевими органами виконавчої влади заходів з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 28 березня 2012 р. N 154-р

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років

ТІГІПКО
Сергій Леонідович

- Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики, голова Оргкомітету

ДРОЗДОВА
Лідія Миколаївна

- заступник Міністра соціальної політики, заступник голови Оргкомітету

МАСЛАКОВ
Володимир Олексійович

- Голова Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, заступник голови Оргкомітету

АНДРЕСЮК
Борис Павлович

- директор департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони

ГІНЗБУРГ
Ольга Петрівна

- Голова Укрдержархіву

ЖЕБРОВСЬКИЙ
Борис Михайлович

- заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту

ЗАЙЧУК
Борис Олександрович

- Голова правління Пенсійного фонду України

КАЗАНСЬКИЙ
Юрій Станіславович

- начальник департаменту кадрового забезпечення МВС

КОРНІЄНКО
Володимир Володимирович

- заступник Міністра інфраструктури - керівник апарату

КОХАН
Тимофій Григорович

- заступник Міністра культури

КУРДІНОВИЧ
Олександр В'ячеславович

- Голова Держкомтелерадіо

ТОЛСТАНОВ
Олександр Костянтинович

- заступник Міністра охорони здоров'я

ПОПОВ
Олександр Павлович

- голова Київської міськдержадміністрації

РЕЄНТ
Олександр Петрович

- заступник директора Інституту історії України Національної академії наук, член-кореспондент Національної академії наук

РИБАК
Сергій Олександрович

- заступник Міністра фінансів

СЕМЧУК
Григорій Михайлович

- заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - керівник апарату

СІРОШТАН
Володимир Григорович

- перший заступник Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів

СУШКЕВИЧ
Валерій Михайлович

- голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів (за згодою)

ЦИБЕНКО
Петро Степанович

- голова ради Організації ветеранів України (за згодою)

ЯЦЕНКІВСЬКИЙ
Володимир Володимирович

- директор департаменту зв'язків із закордонним українством та культурно-гуманітарного співробітництва МЗС

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 28 березня 2012 р. N 154-р

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років

1. Провести:

у Національному палаці мистецтв "Україна" урочисті збори, масове театралізоване дійство та святковий концерт за участю ветеранів війни та праці, представників Збройних Сил та громадськості.

Київська міськдержадміністрація, Мінкультури, Міноборони, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.

7 травня;

у містах-героях Києві, Севастополі, Одесі, Керчі, обласних центрах, інших населених пунктах урочисті заходи з відзначення Дня Перемоги, зокрема покладення вінків, квітів до пам'ятників і меморіалів, святкових концертів та зборів ветеранів війни.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

До 9 травня;

зустрічі керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з ветеранами війни, особами, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жертвами нацистських переслідувань, членами сімей загиблих.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Травень;

у вищих навчальних закладах науково-практичні конференції, присвячені 67-й річниці Великої Перемоги, із запрошенням ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

МОНмолодьспорт, Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Квітень - червень;

у школах, ліцеях, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років за участю ветеранів війни, екскурсії до музеїв, походи місцями бойової слави.

МОНмолодьспорт, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Квітень - травень.

2. Організувати:

виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів в музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення спектаклів, творчих зустрічей, концертних програм з виконанням пісень та хореографічних творів воєнних часів, присвячених Дню Перемоги.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури, Міноборони, МОНмолодьспорт, Укрдержархів.

Квітень - травень;

у м. Києві зустрічі ветеранів Великої Вітчизняної війни, партизанів, підпільників, працівників тилу, бійців національного визвольного руху, запрошених на святкування Дня Перемоги.

Київська міська та Київська обласна держадміністрації, районні держадміністрації у м. Києві, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.

Травень;

відвідування ветеранів війни, що перебувають у госпіталях, лікарнях, інтернатних установах системи органів праці та соціального захисту населення.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, МОЗ, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.

Протягом року;

проведення обстежень матеріальних та соціально-побутових умов проживання ветеранів війни з метою надання за рахунок місцевих бюджетів адресної допомоги ветеранам війни та сім'ям загиблих воїнів.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом року;

широке висвітлення у засобах масової інформації сторінок історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, показ художніх та документальних творів, присвячених Дню Перемоги, героїзму і самовідданості воїнів під час визволення України від фашистських загарбників.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Міноборони, Держкомтелерадіо, Укрінформ.

Травень.

3. Забезпечити:

організацію поїздок ветеранів Великої Вітчизняної війни місцями бойової слави, відвідування військових поховань та військових пам'ятників на території України та держав - учасниць СНД.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Мінінфраструктури, громадські організації ветеранів війни (за згодою).

Протягом року;

проведення відповідно до законодавства щорічного медичного обстеження і диспансеризації ветеранів війни, безоплатне одержання ними ліків, лікарських засобів та виробів медичного призначення за рецептами.

МОЗ, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом року;

несення почесної варти біля Вічного вогню у м. Києві, могил Невідомого солдата і Невідомого матроса в населених пунктах.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Міноборони, МОНмолодьспорт.

9 травня;

упорядкування меморіалів, пам'ятників, меморіальних дошок, місць поховань загиблих захисників Вітчизни, музеїв, кімнат бойової слави.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінрегіон, Мінкультури, Міноборони, МОНмолодьспорт.

Протягом року;

широке висвітлення заходів з відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років.

Держкомтелерадіо, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Травень;

у місцях проведення заходів з відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років:

- охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху.

МВС, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Травень;

- медичне супроводження та належний державний санітарно-епідеміологічний нагляд.

МОЗ, Держсанепідслужба, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Травень.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали