МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.03.2011 р. N 69-р

Про заходи з відзначення 67-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників

Розпорядження знято з контролю(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 1 серпня 2011 року N 227-р) (Розпорядження N 227-р)

Відповідно до статей 2, 25, 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років", з метою належного відзначення 67-ї річниці визволення населених пунктів Миколаївської області від фашистських загарбників:

1. Затвердити заходи з відзначення 67-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників (далі - заходи), що додаються.

2. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів щодо підготовки та відзначення 67-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.

3. Управлінню культури облдержадміністрації (Гладун) забезпечити фінансування проведення заходів відповідно до затвердженого кошторису.

4. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів, про що інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації до 20 травня 2011 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
21.03.2011 N 69-р

ЗАХОДИ
з відзначення 67-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників

1. Провести в м. Миколаєві мітинг та церемонію покладання квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К. Ф. Ольшанського.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури, організаційний відділ апарату облдержадміністрації, виконавчий комітет Миколаївської міської ради (за узгодженням).

28 березня 2011 року.

2. Провести в населених пунктах області покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень 2011 року.

3. Провести зустрічі керівництва райдержадміністрацій, районних рад, міських (міст обласного значення) рад, районних (міських) військових комісаріатів з ветеранами, ветеранськими організаціями із врученням подарунків тощо.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень 2011 року.

4. Організувати випуски спеціальних номерів районних газет, присвячених підготовці та відзначенню на території району (міста) 67-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень 2011 року.

5. Здійснити упорядкування військових поховань, пам'ятників, обелісків, меморіальних комплексів, кладовищ інших споруд та об'єктів, що увічнюють пам'ять про Перемогу та подвиги її учасників.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень 2011 року.

6. Забезпечити проведення у навчальних закладах області тематичних "круглих столів", семінарів, лекцій, уроків пам'яті, зустрічей з ветеранами Великої Вітчизняної війни, присвячених річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників. Привести в належний стан шкільні музеї, кімнати, куточки бойової та трудової слави.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, обласна організація ветеранів України (за узгодженням), райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень - квітень 2011 року.

7. Організувати конкурси творчих робіт учнів, студентів, молоді до 67-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, культури, у справах сім'ї та молоді.

Березень - квітень 2011 року.

8. Оформити в музеях, бібліотеках населених пунктів, навчальних закладів, підприємств, установ та організацій тематичні виставки та експозиції до річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління облдержадміністрації: культури, освіти і науки.

Березень - квітень 2011 року.

9. Сприяти широкому висвітленню через засоби масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку із річницею визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.

Миколаївська обласна державна телерадіокомпанія (за узгодженням), управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

Березень - квітень 2011 року.

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
21.03.2011 N 69-р

Кошторис витрат
на проведення заходів щодо підготовки та відзначення 67-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників

1.

Придбання квіткової продукції

-

1500 грн.

РАЗОМ:

 

1500 грн.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали