НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2012 року N 225

Про заяву Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0286 від 18.06.2002) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл. (юридична адреса: вул. Мазіна, буд. 19/59, м. Бердянськ Запорізької обл., 71112; фактична адреса: пр-т Праці, буд. 14, м. Бердянськ Запорізької обл., 71118; головний редактор Володимир Володимирович Бадєєв), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0286 від 18.06.2002 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною фактичної адреси, оператора телекомунікацій, збільшенням території розповсюдження програм, зменшенням кількості домогосподарств до 7958, обсягу мовлення до 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0286 від 18.06.2002 Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., у зв'язку зі зміною фактичної адреси, оператора телекомунікацій, збільшенням території розповсюдження програм, зменшенням кількості домогосподарств до 7958, обсягу мовлення до 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення, програмної концепції мовлення та видати ліцензію на мовлення, зазначивши:

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 7958;

- оператор телекомунікацій - ЦТП N 1 Запорізької філії ПАТ "Укртелеком", вул. Мазіна, буд. 19/59, м. Бердянськ Запорізької обл.

- територія розповсюдження програм - м. Бердянськ та Бердянський р-н;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 30 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: середа, п'ятниця: 0630 - 0645;

- адреса студії - вул. Правди, 3-в, м. Бердянськ Запорізької обл.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Бердянській районній комунальній радіомовній організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна фактичної адреси, назви оператора телекомунікацій, зменшення кількості домогосподарств, загального обсягу мовлення, зміна програмної концепції мовлення та відрізків часу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення території розповсюдження програм - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Бердянськ та Бердянський р-н Запорізької обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, середньодобовий обсяг мовлення - 30 хв./тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці N = 50 для м. Бердянська, N = 10 для Бердянського району Запорізької обл., розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Бердянській районній комунальній радіомовній організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 18.06.2012.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 0286 від 18.06.2002 Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
15.02.2012 N 225

Програмна концепція мовлення Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:
30 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
30 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції): інформаційно-розважальний;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий,
інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний...тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N
з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

15 хвилин

15 хвилин

15 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

-

-

-

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

-

-

-

-

-

4.

Розважально-музичний /в т. ч.:
музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

13 хвилин

13 хвилин

13 хвилин

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

2 хвилини

2 хвилини

2 хвилини

-

-

елементи оформлення ефіру

-

-

-

-

-

анонси

-

-

-

-

-

 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали