НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 березня 2012 року N 343

Про заяву Черкаської ОДТРК, м. Черкаси, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1407-м від 12.09.2011)

Розглянувши заяву Черкаської ОДТРК, м. Черкаси (юридична та фактична адреси: вул. Байди Вишневецького, 35/1, м. Черкаси, 18002; генеральний директор Юрій Леонідович Уздемір), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1407-м від 12.09.2011 (багатоканальне регіональне телебачення в багатоканальній телемережі МХ-5 в Черкаській області, обсяг мовлення - по 24 години на добу, мова: українська не менше 90 %) у зв'язку зі зміною територіальної категорії мовлення, місцезнаходження станцій мультиплексування з с. Баландиного до м. Кам'янки, з м. Ватутиного до м. Шполи, з м. Умані до с. Полянецького, території розповсюдження програм у м. Кам'янці, у м. Шполі, керуючись статтями 12, 23, 24, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи лист ДП УДЦР вх. N 17/6124 від 12.12.2011, рішення Національної ради N 2874 від 14.12.2011 (Рішення N 2874), Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 6 (дата видачі додатків 12.09.2011) до ліцензії на мовлення НР N 1407-м від 12.09.2011 Черкаської ОДТРК, м. Черкаси, у зв'язку зі зміною територіальної категорії мовлення, місцезнаходження станцій мультиплексування з с. Баландиного до м. Кам'янки, з м. Ватутиного до м. Шполи, з м. Умані до с. Полянецького, території розповсюдження програм у м. Шполі, збільшення території розповсюдження програм у м. Кам'янці, зазначивши в ліцензії:

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення: згідно з додатком до рішення.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Черкаській ОДТРК, м. Черкаси, плату за внесення змін до ліцензії, які:

- не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна територіальної категорії мовлення, місцезнаходження станцій мультиплексування з с. Баландиного до м. Кам'янки, з м. Ватутиного до м. Шполи, з м. Умані до с. Полянецького, території розповсюдження програм у м. Шполі - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

- впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення території розповсюдження програм з с. Баландиного до м. Кам'янки Черкаської обл. - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (багатоканальне телебачення в м. Кам'янці) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 24 години на добу, коефіцієнта, який враховує територіальні особливості розповсюдження програм (N = 25), розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та знижку для державних телерадіоорганізацій 90 %.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Черкаській ОДТРК, м. Черкаси, переоформлені додатки 1, 6 до ліцензії на мовлення НР N 1407-м від 12.09.2011.

4. При видачі переоформлених додатків до ліцензії на мовлення додатки 1, 6 (дата видачі додатків 12.09.2011) до ліцензії на мовлення НР N 1407-м від 12.09.2011 вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення та науково-технічного і частотного розвитку.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
06.03.2012 N 343

Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення Черкаської ОДТРК, м. Черкаси

Територіальна категорія мовлення: регіональне

N
з/п

Населений пункт

Адреса станції мультиплексування

Територія розповсюдження телепрограм

Ресурс багатоканальної телемережі МХ-5

1.

м. Кам'янка Черкаської обл.

м. Кам'янка Черкаської обл.

м. Кам'янка та прилеглі райони

1 канал

2.

с. Буки Черкаської обл.

с. Буки Черкаської обл.

с. Буки та прилеглі райони

1 канал

3.

м. Шпола Черкаської обл.

м. Шпола Черкаської обл.

м. Шпола та прилеглі райони

1 канал

4.

м. Канів Черкаської обл.

м. Канів Черкаської обл.

м. Канів та прилеглі райони

1 канал

5.

м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл.

м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл.

м. Корсунь-Шевченківський та прилеглі райони

1 канал

6.

с. Сатанівка Черкаської обл.

с. Сатанівка Черкаської обл.

с. Сатанівка та прилеглі райони

1 канал

7.

м. Умань Черкаської обл.

с. Полянецьке Уманського району, вул. Лісова, 3 (РТС Умань) Черкаської обл.

м. Умань та прилеглі райони

1 канал

8.

м. Черкаси

м. Черкаси

м. Черкаси та прилеглі райони

1 канал

 

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку

Т. Мироненко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали