НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2075

Про заяву ДО "Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1004-м від 02.10.2009)

Розглянувши заяву Державної організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Леніна, 1, корпус А, м. Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000; генеральний директор Валентина Петрівна Артюшкова), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1004-м від 02.10.2009 (ефірне телебачення з використанням 31 ТВК у м. Новгород-Сіверському, Р = 0,1 кВт, загальний обсяг мовлення 14 годин на добу у відрізках часу, мова: українська 100 %) у зв'язку зі зміною назви, керівних органів, відрізків часу мовлення та адреси встановлення передавача, керуючись статтями 27, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи дозвіл УДЦР N ТБ-13740760, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1004-м від 02.10.2009 Новгород-Сіверської державної міської телерадіокомпанії "Сіверська" Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії, м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., у зв'язку зі зміною назви, керівних органів, відрізків часу мовлення та місцезнаходження передавача, зазначивши в ліцензії:

- місцезнаходження передавача на 31 ТВК у м. Новгород-Сіверському - вежа РТПС, м. Новгород-Сіверський;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - згідно з додатком до рішення.

2. Оператор телекомунікацій - Чернігівська філія Концерну РРТ.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Державній організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви, керівних органів, відрізків часу мовлення та місцезнаходження передавача - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Державній організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 02.10.2016.

5. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення, ліцензія НР N 1004-м від 02.10.2009 Новгород-Сіверської державної міської телерадіокомпанії "Сіверська" Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії, м. Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
31.08.2011 N 2075

Періодичність, час, обсяги та сітка мовлення Державної організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл.

Загальний обсяг мовлення на 31 ТВК у м. Новгород-Сіверському Чернігівської обл. становить 14 годин на добу. Мовлення ведеться у відрізках часу:

щодня

10:00 - 24:00.

 

Заступник начальника
контрольно-аналітичного
управління

О. Кривша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали