НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2077

Про заяву ДО "Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0485-м від 11.03.2008)

Розглянувши заяву Державної організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Леніна, 1, корпус А, м. Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000; генеральний директор Валентина Петрівна Артюшкова), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0485-м від 11.03.2008 (ефірне радіомовлення з використанням частоти 101,0 МГц у м. Новгород-Сіверському, Р = 0,1 кВт, загальний обсяг мовлення 1 година 10 хвилин на тиждень у відрізках часу, мова: українська 100 %) у зв'язку зі зміною назви та керівних органів, керуючись статтями 27, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради від 16.07.2008 N 1342, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0485-м від 11.03.2008 Новгород-Сіверської державної міської телерадіокомпанії "Сіверська" Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії, м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., у зв'язку зі зміною назви та керівних органів, оформити програмну концепцію мовлення відповідно до рішення Національної ради N 1342 від 16.07.2008, зазначивши у ліцензії:

- програмна концепція мовлення: згідно з додатком до рішення.

2. Оператор телекомунікацій - Чернігівська філія Концерну РРТ.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Державній організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви, керівних органів - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Державній організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 11.03.2015.

5. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 0485-м від 11.03.2008 Новгород-Сіверської державної міської телерадіокомпанії "Сіверська" Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії, м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл., вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради І. Опілат.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
31.08.2011 N 2077

Програмна концепція мовлення Державної організації "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл.

I. "Мова (мови), якою (якими) вестимуться передачі": українська 100 %;

II. Частка програм власного виробництва: 1 година 10 хвилин на тиждень, 100 %;

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва): 1 година 10 хвилин на тиждень, 100 %;

IV. Формат (відповідно до програмної концепції): інформаційно-розважальний;

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на добу
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі

25 хвилин

25 хвилин

25 хвилин

-

-

2

Культурно-мистецькі передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

3

Науково-просвітницькі передачі

11 хвилин

11 хвилин

11 хвилин

-

-

4

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

12 хвилин

12 хвилин

12 хвилин

-

-

5

Підбірка музичних творів
/для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7

Фільмопоказ
/для телебачення/

-

-

-

-

-

8

Інше:

 

 

 

 

 

Реклама

5 хвилин

5 хвилин

5 хвилин

-

-

елементи оформлення ефіру

3 хвилини

3 хвилини

3 хвилини

-

-

анонси

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Конкурсні умови залишаються без змін.

 

Заступник начальника
контрольно-аналітичного
управління

О. Кривша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали