НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 грудня 2011 року N 2750

Про заяву ДО "Севастопольська РДТРК", м. Севастополь, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0027-м від 08.12.2006)

Розглянувши заяву Державної організації "Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія", м. Севастополь (юридична та фактична адреси: вул. 4-а Бастіонна, м. Севастополь, 99011; генеральний директор Сергій Дмитрович Норманський), щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0027-м від 08.12.2006 (перший канал проводового мовлення (УР-1), позивні: "Говорить Севастополь"), у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, керівника та складу редакційної ради, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0027-м від 08.12.2006 Державної організації "Севастопольська регіональна телерадіокомпанія", м. Севастополь, у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, керівника та складу редакційної ради.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ДО "Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія", м. Севастополь, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви суб'єкта господарювання, керівника та складу редакційної ради - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ДО "Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія", м. Севастополь, переоформлену ліцензію на мовлення.

4. При видачі ДО "Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія", м. Севастополь, переоформленої ліцензії ліцензія на мовлення НР N 0027-м від 08.12.2006 вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали