НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2012 року N 226

Про заяву Харківської ОДТРК, м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1398-м від 07.09.2011)

Розглянувши заяву Харківської ОДТРК, м. Харків (юридична та фактична адреси: майдан Свободи, 5, Держпром, 5-й під'їзд, м. Харків, 61506; генеральний директор Сергій Володимирович Гулевський), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1398-м від 07.09.2011 (багатоканальне регіональне (в межах області) телебачення в багатоканальній телемережі МХ-5 у Харківській області, обсяг мовлення по 24 години на добу, мова: українська не менше 85 %) у зв'язку зі зміною місцезнаходження станції мультиплексування з м. Краснограда до смт Кегичівки, територіальної категорії мовлення, збільшенням території розповсюдження програм, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи лист Харківської філії Концерну РРТ від 11.01.2012 N 22, рішення Національної ради від 14.12.2011 N 2874, Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 6 (дата видачі додатків 07.09.2011) до ліцензії на мовлення НР N 1398-м від 07.09.2011 Харківської ОДТРК, м. Харків, у зв'язку зі зміною місцезнаходження станції мультиплексування з м. Краснограда до смт Кегичівки, територіальної категорії мовлення, збільшенням території розповсюдження програм, зазначивши в ліцензії:

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком до рішення.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Харківській ОДТРК, м. Харків, плату за внесення до ліцензії змін, які:

- не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна місцезнаходження станції мультиплексування з м. Краснограда до смт Кегичівки, територіальної категорії мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

- впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення території розповсюдження програм з м. Краснограда до смт Кегичівки - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (багатоканальне мовлення згідно з додатком до рішення) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 24 години на добу, коефіцієнта, який враховує територіальні особливості розповсюдження програм N = 50, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення, знижки 90 % для державних ТРК.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Харківській ОДТРК, м. Харків, переоформлені додатки 1, 6 до ліцензії на мовлення НР N 1398-м від 07.09.2011.

4. При видачі переоформлених додатків 1, 6 додатки 1, 6 (дата видачі додатків 07.09.2011) до ліцензії на мовлення НР N 1398-м від 07.09.2011 вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення, науково-технічного і частотного розвитку.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
15.02.2012 N 226

Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення Харківської ОДТРК, м. Харків

Територіальна категорія мовлення регіональне

N з/п

Населений пункт

Адреса станції мультиплексування

Територія розповсюдження телепрограм

Ресурс багатоканальної телемережі МХ-5

1.

смт Великий Бурлук Харківської обл.

смт Великий Бурлук Харківської обл.

смт Великий Бурлук та прилеглі райони

1 канал

2.

м. Ізюм Харківської обл.

м. Ізюм Харківської обл.

м. Ізюм та прилеглі райони

1 канал

3.

смт Кегичівка Харківської обл.

смт Кегичівка Харківської обл.

смт Кегичівка та прилеглі райони

1 канал

4.

м. Куп'янськ Харківської обл.

м. Куп'янськ Харківської обл.

м. Куп'янськ та прилеглі райони

1 канал

5.

м. Лозова Харківської обл.

м. Лозова Харківської обл.

м. Лозова та прилеглі райони

1 канал

6.

м. Харків

м. Харків

м. Харків та прилеглі райони

1 канал

 

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку

Т. Мироненко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали