НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2012 року N 426

Про заяву КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл., щодо анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0289 від 18.06.2002)

Розглянувши заяву Комунального підприємства "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Поповича, 29, смт Добровеличківка, Кіровоградська обл., 27000; редактор Петро Петрович Мельник), щодо анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0289 від 18.06.2002 (проводове мовлення на мережі УР-1, територія розповсюдження - смт Добровеличківка та район, обсяг мовлення - 28 хв./тиждень, мова - українська), керуючись статтею 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтею 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Анулювати ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0289 від 18.06.2002 Комунального підприємства "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл.

2. Вилучити Комунальне підприємство "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл., із Державного реєстру телерадіоорганізацій України.

3. Зобов'язати Комунальне підприємство "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл., повернути до Національної ради ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0289 від 18.06.2002 протягом десяти днів з дати прийняття цього рішення.

4. Управлінню науково-технічного і частотного розвитку письмово у триденний термін з моменту прийняття цього рішення повідомити оператора телекомунікацій зазначеного ліцензіата про анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0289 від 18.06.2002.

5. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління науково-технічного і частотного розвитку та контрольно-аналітичне управління.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали