Додаткова копія: Про заяву КП "НОВОМОСКОВСЬКА РАДІОРЕДАКЦІЯ", м. Новомосковськ Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Говорить Новомосковськ")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2017 року N 1038

Про заяву КП "НОВОМОСКОВСЬКА РАДІОРЕДАКЦІЯ", м. Новомосковськ Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Говорить Новомосковськ")

25 травня 2017 року до Національної ради надійшла заява КП "НОВОМОСКОВСЬКА РАДІОРЕДАКЦІЯ", м. Новомосковськ Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, УР-1).

Відповідно до вимог статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення" (Закон N 674-VIII) ТРО надає: копії затверджених у встановленому порядку установчих та статутних документів; орієнтовний штатний розклад; програмну концепцію мовлення; інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник є юридичною особою, а саме: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), громадянство, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), відомості відповідно до Декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру (Декларація N 3206-VI), також інформацію про структуру власності заявника, його афілійованих та пов'язаних осіб. Подані документи повинні відповідати вимогам Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

КП "НОВОМОСКОВСЬКА РАДІОРЕДАКЦІЯ", м. Новомосковськ Дніпропетровської обл., надало до заяви про видачу ліцензії на мовлення інформацію щодо прозорості структури власності, але не в повному обсязі, а саме: форми до структури власності мають бути станом на останнє число місяця, який передує даті звернення із заявою; у формі N 5 "Відомості про кінцевих бенефіціарних власників" (Порядок N 2) не зазначено кінцевого бенефіціарного власника; не надано відомості про майно, доходи і зобов'язання фінансового характеру кінцевого бенефіціарного власника за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 N 859 (Декларація N 859); схематичне зображення структури не відповідає Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності (Порядок N 2) та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 17.02.2016 за N 251/28381.

Керуючись статтями 24, 29 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Враховуючи вимоги частини 7 статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", залишити без розгляду заяву КП "НОВОМОСКОВСЬКА РАДІОРЕДАКЦІЯ", м. Новомосковськ Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, УР-1).

2. Управлінню ліцензування повернути документи КП "НОВОМОСКОВСЬКА РАДІОРЕДАКЦІЯ, м. Новомосковськ Дніпропетровської обл.

3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали