НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2012 року N 223

Про заяву КП "Редакція радіо", м. Славута Хмельницької обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0298 від 27.06.2002) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Комунального підприємства "Редакція Славутського міськрайонного радіо", м. Славута Хмельницької обл. (юридична та фактична адреси: вул. Соборності, буд. 15, м. Славута Хмельницької обл., 30000; керівник Людмила Борисівна Шевчук), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0298 від 27.06.2002 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, власників, юридичної та фактичної адрес, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 25671, збільшенням обсягу мовлення до 2 годин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0298 від 27.06.2002 Редакції Славутського міськрайонного радіо, м. Славута Хмельницької обл., у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, власників, юридичної та фактичної адрес, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 25671, збільшенням обсягу мовлення до 2 годин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення, програмної концепції мовлення та видати ліцензію на мовлення, зазначивши:

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 25671;

- оператор телекомунікацій - Славутський Цех телекомунікаційних послуг N 12 Хмельницької філії ПАТ "Укртелеком", вул. Соборності, буд. 32, м. Славута Хмельницької обл.;

- адреса студії - вул. Соборності, буд. 15, м. Славута Хмельницької обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 2 години на тиждень, згідно з відрізками часу: вівторок - п'ятниця: 0630 - 0645; п'ятниця: 1400 - 1500.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати КП "Редакція радіо", м. Славута Хмельницької обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви суб'єкта господарювання, власників, юридичної та фактичної адрес, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшення кількості домогосподарств, зміна відрізків часу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення та збільшення обсягу мовлення до 2 годин на тиждень - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Славута та Славутський р-н Хмельницької обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 2 год./тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальних одиниць: для м. Славути N = 10, для Славутського р-ну N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати КП "Редакція радіо", м. Славута Хмельницької обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 27.06.2012.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 0298 від 27.06.2002 Редакції Славутського міськрайонного радіо, м. Славута Хмельницької обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
15.02.2012 N 223

Програмна концепція мовлення КП "Редакція радіо", м. Славута Хмельницької обл.

I. Мова (и), якою (ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні): українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва: 2 години на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва): 2 години на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції): розважально-просвітницький;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий,
інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький,
інформаційно-культурологічний... тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

20 хвилин

20 хвилин

20 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

20 хвилин

20 хвилин

20 хвилин

-

-

4.

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

30 хвилин

30 хвилин

30 хвилин

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше*:

 

 

 

 

 

реклама

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

* приватні оголошення

23 хвилини

23 хвилини

23 хвилини

 

 

елементи оформлення ефіру

3 хвилини

3 хвилини

3 хвилини

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали