НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 73

Про заяву НРКУ, м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1128-м від 08.12.2005; "Всесвітня служба радіомовлення України")

Розглянувши заяву Національної радіокомпанії України, м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Хрещатик, 26, м. Київ, 01001; генеральний директор Тарас Григорович Аврахов), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1128-м від 08.12.2005; "Всесвітня служба радіомовлення України" (супутникове мовлення (радіо, "Всесвітня служба радіомовлення України"), позивні: "Українське радіо"), у зв'язку зі зміною складу наглядової та редакційної рад, зменшенням кількості та зміною назви супутникового ретранслятора, зменшенням кількості та зміною назви оператора супутникового ретранслятора, зменшенням кількості операторів телекомунікацій, уточненням території розповсюдження програм, програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 4 (дата видачі додатків 20.09.2010), 6, 7 (дата видачі додатків 28.05.2010) до ліцензії на мовлення НР N 1128-м від 08.12.2005 Національної радіокомпанії України, м. Київ, у зв'язку зі зміною складу наглядової та редакційної рад, зменшенням кількості та зміною назви супутникового ретранслятора, зменшенням кількості та зміною назви оператора супутникового ретранслятора, зменшенням кількості операторів телекомунікацій, уточненням території розповсюдження програм та програмної концепції мовлення, згідно з додатком до рішення, зазначивши:

- параметри супутникового каналу мовлення - супутниковий ретранслятор - "ASTRA 4A", оператор супутникового ретранслятора - "SES Astra AB", Швеція;

- оператор телекомунікацій - ДП "Укркосмос", м. Київ;

- територія розповсюдження програм - країни Європи в межах зони впевненого прийому сигналу з супутника.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати НРКУ, м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна складу наглядової та редакційної рад, зменшення кількості та зміна назви супутникового ретранслятора, зменшення кількості та зміна назви оператора супутникового ретранслятора, зменшення кількості операторів телекомунікацій, уточнення території розповсюдження програм та програмної концепції мовлення - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Зобов'язати НРКУ, м. Київ, протягом місяця з дати прийняття цього рішення надати до Національної ради копію договору з оператором телекомунікацій.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати НРКУ, м. Київ, переоформлені додатки 1, 4, 6, 7 до ліцензії на мовлення НР N 1128-м від 08.12.2005.

5. При видачі НРКУ, м. Київ, переоформлених додатків 1, 4, 6, 7 до ліцензії на мовлення НР N 1128-м від 08.12.2005, додатки 1, 4 (дата видачі додатків 20.09.2010), 6, 7 (дата видачі додатків 28.05.2010) вважаються недійсними та вилучаються.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради І. Опілат.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
25.01.2012 N 73

Програмна концепція мовлення НРКУ, м. Київ ("Всесвітня служба радіомовлення України")

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні): мовлення на зарубіжну аудиторію ведеться українською і відповідною іноземною мовами;

II. Частка програм власного виробництва: 24 години на добу (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва): 24 години на добу (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції): інформаційно-культурологічний;.

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на добу
(год. хв./добу)

Обсяг власного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг національного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./добу)

1

2

3

4

5

6

7

1

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

11 годин 44 хвилини

11 годин 44 хвилини

11 годин 44 хвилини

-

-

2

Культурно-мистецькі передачі

7 годин 5 хвилин

7 годин 5 хвилин

7 годин 5 хвилин

-

-

3

Науково-просвітницькі передачі

1 година 45 хвилин

1 година 45 хвилин

1 година 45 хвилин

-

-

4

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

2 години 42 хвилини

2 години 42 хвилини

2 години 42 хвилини

-

-

5

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8

Інше:

 

 

 

 

-

Реклама

-

-

-

-

 

Елементи оформлення ефіру

30 хвилин

30 хвилин

30 хвилин

-

-

Анонси

14 хвилин

14 хвилин

14 хвилин

-

-

Телеторгівля

-

-

-

 

 

 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали