Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву ПП "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (HP N 00039-п від 17.03.2014)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2017 року N 1068

Про заяву ПП "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (HP N 00039-п від 17.03.2014)

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Соборності, буд. 51-а, кв. 34, м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., 50065; директор Валерій Валентинович Школьнік), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00039-п від 17.03.2014 у зв'язку зі зміною території розташування (прийому) багатоканальної телемережі, збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 111 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити додаток (дата видачі додатка 09.03.2017) до ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00039-п від 17.03.2014 ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., у зв'язку зі зміною території розташування (прийому) багатоканальної телемережі, збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 111 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), зазначивши:

- територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі - м. Кривий Ріг Дніпропетровської області;

- загальна кількість програм програмної послуги - 111, із них вітчизняних програм - 76.

2. Затвердити ПП "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком* до рішення.

3. Затвердити ПП "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком* до рішення.


* Не наводяться.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПП "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., ліцензійний збір за внесення змін до ліцензії, які:

4.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

4.2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна (збільшення) території розташування (прийому) багатоканальної телемережі - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (провайдера програмної послуги з територією розташування (прийому) багатоканальної телемережі (розповсюдження програм) - м. Кривий Ріг Дніпропетровської області) з урахуванням раніше сплаченої суми, вагового коефіцієнта, який враховує територію надання програмних послуг N = 125, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

5. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПП "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., додаток до ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00039-п від 17.03.2014.

6. При видачі переоформленого додатка до ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00039-п від 17.03.2014 ПП "ТЕЛЕ-КОМ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл., додаток (дата видачі додатка 09.03.2017) вважається недійсним та вилучається.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали