Додаткова копія: Про заяву ПП "ТРК "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 1311-п від 07.10.2013)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2017 року N 1066

Про заяву ПП "ТРК "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 1311-п від 07.10.2013)

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл. (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Рибалко, буд. 1-а, кв. 50, смт Десна Чернігівської обл., 17024; директор Фітісов Олександр Іванович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 1311-п від 07.10.2013 у зв'язку зі збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 157 каналів, зменшенням загальної кількості програм програмної послуги до 80 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію провайдера програмної послуги НР N 1311-п від 07.10.2013 ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., у зв'язку зі збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 157 каналів, зменшенням загальної кількості програм програмної послуги до 80 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), шляхом видачі ліцензії провайдера програмної послуги на новому бланку на підставі наданої інформації:

- кількість каналів (ресурс) багатоканальної телемережі з використанням аналогової та цифрової технологій, яка використовується для ретрансляції зазначених у додатку* до рішення 80 програм - 157 каналів;

- оператор телекомунікацій - ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл.;

- місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу - вул. Довженка, буд. 45, смт Десна Чернігівської обл.

2. Затвердити ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком* до рішення.

3. Затвердити ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком* до рішення.


* Не наводиться.

4. Відповідно до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) в ліцензії провайдера програмної послуги ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., зазначити:

- територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі - смт Десна Чернігівської області;

- загальна кількість програм програмної послуги - 80, із них вітчизняних програм - 67;

- технології розповсюдження програм - аналогова, цифрова.

5. Провайдер програмної послуги ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., зобов'язаний забезпечити всім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги та включити програми універсальної програмної послуги до всіх пакетів програм.

6. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення ресурсу багатоканальної телемережі, зменшення загальної кількості програм програмної послуги та зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

7. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., переоформлену ліцензію провайдера програмної послуги. Строк дії ліцензії залишається без змін - до 07.10.2013.

8. При видачі переоформленої ліцензії провайдера програмної послуги на новому бланку ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕЛКОМ", смт Десна Чернігівської обл., попередній бланк ліцензії НР N 1311-п від 07.10.2013 вважається недійсним та вилучається.

9. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали