НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 червня 2011 року N 1231

Про заяву ПрАТ "Міжнародний Медіа Центр - СТБ", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0461-м від 23.01.2006)

Розглянувши заяву Приватного акціонерного товариства "Міжнародний Медіа Центр - СТБ", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Івана Шевцова, 1, м. Київ, 03113; голова правління Володимир Володимирович Бородянський), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0461-м від 23.01.2006 (ефірне загальнонаціональне телебачення: 43 ТВК у м. Пирятині Полтавської обл., Р = 0.1 кВт, 56 ТВК у м. Ізмаїлі Одеської обл., Р = 0.1 кВт, обсяг мовлення - по 24 години на добу, мова: українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, складу наглядової ради, керуючись статтями 12, 23, 24, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0461-м від 23.01.2006 Закритого акціонерного товариства "Міжнародний Медіа Центр - СТБ", м. Київ, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, складу наглядової ради, зазначивши в ліцензії:

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення: згідно з додатком до рішення.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ПрАТ "Міжнародний Медіа Центр - СТБ", м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми власності, складу наглядової ради - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПрАТ "Міжнародний Медіа Центр - СТБ", м. Київ, переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 23.01.2016.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 0461-м від 23.01.2006 вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, науково-технічного і частотного розвитку, бухгалтерської служби та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
22.06.2011 N 1231

Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення ПрАТ "Міжнародний Медіа Центр - СТБ", м. Київ

Територіальна категорія мовлення: загальнонаціональне

наземне ефірне та мережне мовлення

N з/п

Місцезнаходження передавача

Частота/
канал мовлення

Потужність передавача (кВт)

Територія розповсюдження програм

1.

м. Пирятин Полтавської обл., ОРТПЦ

43 ТВК

0,1

м. Пирятин

2.

м. Ізмаїл Одеської обл.,
вул. Железнякова, 260

56 ТВК

0,1

м. Ізмаїл

Оператор телекомунікацій:

43 ТВК у м. Пирятині - Концерн РРТ;

56 ТВК у м. Ізмаїлі - Концерн РРТ.

 

Начальник управління
науково-технічного і частотного розвитку

Т. Мироненко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали