НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1424

Про заяву ПрАТ "Шосткинська телекомпанія "Телеком - Сервіс", м. Шостка Сумської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0614-м від 20.12.2001)

Розглянувши заяву ПрАТ "Шосткинська телекомпанія "Телеком - Сервіс", м. Шостка Сумської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Короленко, 33-а, м. Шостка, Сумська обл., 41100; директор Сергій Євгенович Ладинський), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0614-м від 20.12.2001 (ефірне місцеве телебачення з використанням 8 ТВК у м. Шостці, потужність передавача - 0.01 кВт, обсяг мовлення - 24 години на добу, мова: українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною власників, організаційно-правової форми власності, уточненням адреси встановлення передавача, керуючись статтями 12, 23, 24, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0614-м від 20.12.2001 Закритого акціонерного товариства "Шосткинська телекомпанія "Телеком - Сервіс", м. Шостка Сумської обл., у зв'язку зі зміною власників, організаційно-правової форми власності.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ПрАТ "Шосткинська телекомпанія "Телеком - Сервіс", м. Шостка Сумської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна власників, організаційно-правової форми власності - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПрАТ "Шосткинська телекомпанія "Телеком - Сервіс", м. Шостка Сумської обл., переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 21.12.2015.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 0614-м від 20.12.2001 вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали