НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2067

Про заяву ПРАТ "УНТ "Заграва", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0050-м від 31.03.2004)

Розглянувши заяву Приватного акціонерного товариства "Українська незалежна телерадіокомпанія "ЗАГРАВА", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Якіра, буд. 13-б, м. Київ, 04119; голова правління Олена Олегівна Рудік), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0050-м від 31.03.2004 (супутникове мовлення, телебачення, логотип: "ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ"; зображення знака, який являє собою стилізовану прописну кирилічну літеру "Д", виконану в стилі "хай тек", яка складається із самостійних зображувальних елементів, які мають краплевидні форми, та які в своїй сукупності і складають цілісну стилізовану літеру "Д"; зображення, що являє собою прямокутник, що змінює грані на переклад назви "Перший діловий телеканал", російською - "Первый деловой телеканал" та англійською - "First Business channel"), у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми суб'єкта господарювання та оператора телекомунікацій, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0050-м від 31.03.2004 Приватного акціонерного товариства "Українська незалежна телерадіокомпанія "ЗАГРАВА", м. Київ, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми суб'єкта господарювання та оператора телекомунікацій, зазначивши в ліцензії:

- оператор телекомунікацій - ПрАТ "ММЦ-СТБ", м. Київ.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ПРАТ "УНТ "Заграва", м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми суб'єкта господарювання та оператора телекомунікацій - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПРАТ "УНТ "Заграва", м. Київ, ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - по 31.03.2021.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія ЗАТ "УНТ "Заграва", м. Київ, НР N 0050-м від 31.03.2004 вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали