РАДА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 вересня 2011 року N Р-3-3

Про Заяву Ради ФПУ щодо підтримки позиції Президента і Уряду в переговорах з Російською Федерацією з газових питань

Рада Федерації професійних спілок України постановляє:

1. Схвалити Заяву Ради Федерації профспілок України щодо підтримки позиції Президента і Уряду в переговорах з Російською Федерацією з газових питань (додається).

2. Надіслати Заяву Ради Федерації профспілок України до Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України.

3. Заяву оприлюднити на офіційному веб-порталі ФПУ, в газеті "Профспілкові вісті", поширити у засобах масової інформації.

 

Голова ФПУ

В. Г. Хара

 

Додаток
до постанови Ради ФПУ
07.09.2011 N Р-3-3

ЗАЯВА
Ради Федерації профспілок України щодо підтримки позиції Президента і Уряду в переговорах з Російською Федерацією з газових питань

Ми, члени Ради ФПУ, представники переважної більшості галузей економіки України, глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася у відносинах між Україною та Російською Федерацією щодо постачання природного газу за угодами, укладеними в 2009 році попереднім Прем'єр-міністром на явно невигідних для України умовах.

Ціна на російський газ для України, навіть з урахуванням Харківських угод, є значно вищою, ніж для більшості європейських країн, наприклад Німеччини, що є відверто несправедливим.

Спроби України ощадливо використовувати газ наштовхуються на жорсткі умови: або вибираєте дорогий газ, або сплачуєте великі штрафи.

Отже, постійно зростаюча ціна на газ ставить під загрозу майбутнє десятків підприємств та багатотисячних трудових колективів металургійної, хімічної промисловості, стабільність житлово-комунального господарства і теплоенергетики. Економіка країни втрачає мільярди гривень.

Професійні спілки України висловлюють свою всебічну підтримку Президенту України Віктору Януковичу, Прем'єр-міністру Миколі Азарову в їх цілеспрямованих зусиллях для знаходження продуктивного компромісу в переговорах з керівництвом Російської Федерації та встановлення справедливої ціни на газ для України.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали