НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 лютого 2012 року N 264

Про заяву редакції Чаплинського районного проводового радіомовлення "Радіо-Степ", смт Чаплинка Херсонської обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 1851 від 21.08.2004) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву редакції Чаплинського районного проводового радіомовлення "Радіо-Степ", смт Чаплинка Херсонської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Радянська, 30-а, смт Чаплинка Херсонської обл., 75200; редактор Лідія Вікторівна Савенко), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 1851 від 21.08.2004 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, власників, юридичної та фактичної адрес, керівних та наглядових органів, вихідних даних (позивних), оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 500, зменшенням обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 1851 від 21.08.2004 редакції районного радіомовлення "Радіо-Степ", смт Чаплинка Херсонської обл., у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, власників, юридичної та фактичної адрес, керівних та наглядових органів, вихідних даних (позивних), оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 500, зменшенням обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення, програмної концепції мовлення та видати ліцензію на мовлення, зазначивши:

- вихідні дані (позивні) - "Говорить Чаплинка";

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 500;

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 5 ПАТ "Укртелеком", вул. Леніна, 12, смт Чаплинка Херсонської обл.;

- адреса студії - вул. Радянська, 30-а, смт Чаплинка Херсонської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок - п'ятниця: 0630 - 0645.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати редакції Чаплинського районного проводового радіомовлення "Радіо-Степ", смт Чаплинка Херсонської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви суб'єкта господарювання, власників, юридичної та фактичної адрес, керівних та наглядових органів, вихідних даних (позивних), оператора телекомунікацій, зменшення кількості домогосподарств, зміна відрізків часу мовлення, зменшення обсягу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - смт Чаплинка та Чаплинський р-н Херсонської обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 1 година 15 хвилин/тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальних одиниць: для смт Чаплинки та для Чаплинського р-ну N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати редакції Чаплинського районного проводового радіомовлення "Радіо-Степ", смт Чаплинка Херсонської обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 21.08.2014.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 1851 від 21.08.2004 редакції районного радіомовлення "Радіо-Степ", смт Чаплинка Херсонської обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
22.02.2012 N 264

Програмна концепція мовлення редакції Чаплинського районного проводового радіомовлення "Радіо-Степ", смт Чаплинка Херсонської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні): 

українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:

1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):

1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):

інформаційно-просвітницький;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний... тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

30 хвилин

30 хвилин

30 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

15 хвилин

15 хвилин

15 хвилин

-

-

4.

Розважально-музичний /в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

5 хвилин

5 хвилин

5 хвилин

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше*:

 

 

 

 

 

реклама

5 хвилин

5 хвилин

5 хвилин

-

-

елементи оформлення ефіру

-

-

-

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали