Додаткова копія: Про заяву РЕДАКЦІЇ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РРМ, м. Кременець Тернопільської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 квітня 2018 року N 563

Про заяву РЕДАКЦІЇ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РРМ, м. Кременець Тернопільської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове)

12 вересня 2017 року до Національної ради надійшла заява РЕДАКЦІЇ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Кременець Тернопільської обл. (вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003; директор Зоя Іванівна Карп'юк), щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове мовлення на м. Кременець та Кременецький район, обсяг мовлення - 1 година 44 хвилини на тиждень).

Відповідно до вимог пункту 3 статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" заявник до заяви про видачу (продовження) ліцензії додає: копії затверджених у встановленому порядку установчих та статутних документів заявника як суб'єкта господарювання, копію свідоцтва про реєстрацію заявника як суб'єкта інформаційної діяльності (в разі наявності), орієнтовний штатний розклад заявника; програмну концепцію мовлення відповідно до вимог статті 28 цього Закону; інформацію про учасника, що володіє істотною участю, та кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації та провайдера програмної послуги, інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації, інформацію про структуру власності заявника, його афілійованих та пов'язаних осіб за формою, встановленою Національною радою, яка має містити вичерпний перелік інформації про структуру власності суб'єкта інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення.

РЕДАКЦІЮ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Кременець Тернопільської обл., було повідомлено письмово (N 17/2046 від 18.10.2017) про наявність зауважень до заяви на видачу ліцензії на мовлення.

Станом на 19.04.2018 РЕДАКЦІЄЮ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Кременець Тернопільської обл., зауваження до заяви на видачу ліцензії на мовлення не усунуті, а саме:

- подана заява на видачу ліцензії на мовлення не відповідає вимогам статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (не зазначено розмір участі власників, засновників, у п. 7 заяви вказати "місцеве мовлення" (замість регіональне), у п. 9 заяви вказати: канал мовлення, назву оператора телекомунікацій, адресу радіовузлу, адресу студії, територію розповсюдження програм, у п. 10 заяви сітку мовлення привести у відповідність до рішення Національної ради від 23.03.2017 N 410 (Рішення N 410));

- не надано бланк програмної концепції мовлення, оформлений відповідно до рішення Національної ради від 13.04.2017 N 562 (Рішення N 562);

- відсутні фінансово-інвестиційні (на період до 2021 року) та організаційно-технічні зобов'язання відповідно до затверджених зразків на сайті Національної ради, довідка оператора телекомунікацій про кількість радіоточок;

- подана форма 3 структури власності не відповідає вимогам Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, затвердженого рішенням Національної ради від 21.01.2016 N 2 (Порядок N 2), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.02.2016 за N 251/28381. Відсутні відомості про майно, доходи кінцевого бенефіціарного власника (контролера) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів від 02.10.2015 N 859 (Декларація N 859), та протоколи обрання членів редакційної ради.

Керуючись статтями 1, 12, 24, 27, 28, 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Враховуючи вимоги статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити РЕДАКЦІЇ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Кременець Тернопільської обл., у видачі ліцензії на мовлення.

2. Управлінню ліцензування повернути документи РЕДАКЦІЇ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Кременець Тернопільської обл.

3. Після усунення зазначених у рішенні причин, що стали підставою для відмови у видачі ліцензії на мовлення, РЕДАКЦІЯ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Кременець Тернопільської обл., має право повторно подати до Національної ради заяву про видачу ліцензії на мовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали