НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2012 року N 124

Про заяву Редакції Шевченківського районного радіомовлення, смт Шевченкове Харківської обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0368 від 18.07.2002) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Редакції Шевченківського районного радіомовлення, смт Шевченкове Харківської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Леніна, буд. 9, смт Шевченкове Харківської обл., 63601; редактор Надія Іванівна Шелюг), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0368 від 18.07.2002 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною керівних та наглядових органів, зменшенням кількості домогосподарств до 2156, зміною назви оператора телекомунікацій, зменшенням обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0368 від 18.07.2002 Редакції Шевченківського районного радіомовлення, смт Шевченкове Харківської обл., у зв'язку зі зміною керівних та наглядових органів, зменшенням кількості домогосподарств до 2156, зміною назви оператора телекомунікацій, зменшенням обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, зазначивши:

- вид мовлення - проводове;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (позивні) - "Говорить Шевченкове";

- територія розповсюдження програм - смт Шевченкове та Шевченківський р-н Харківської обл.;

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 2156;

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 19 Харківської філії ПАТ "Укртелеком", вул. Леніна, буд. 5-а, смт Шевченкове Харківської обл.;

- адреса студії - вул. Леніна, буд. 9, смт Шевченкове Харківської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок - п'ятниця: 0630 - 0645.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Редакції Шевченківського районного радіомовлення, смт Шевченкове Харківської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна керівних та наглядових органів, зменшення кількості домогосподарств, зміна назви оператора телекомунікацій, зменшення обсягу мовлення, зміна відрізків часу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - смт Шевченкове та Шевченківський р-н Харківської обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 1 год. 15 хв./тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Редакції Шевченківського районного радіомовлення, смт Шевченкове Харківської обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 18.07.2012.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 0368 від 18.07.2002 Редакції Шевченківського районного радіомовлення, смт Шевченкове Харківської обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
08.02.2012 N 124

Програмна концепція мовлення
Редакції Шевченківського районного радіомовлення, смт Шевченкове Харківської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:
1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):
інформаційно-просвітницький;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний...тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

40 хвилин

40 хвилин

40 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

-

-

-

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

20 хвилин

20 хвилин

20 хвилин

-

-

4.

Розважально-музичний /в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

12 хвилин

12 хвилин

12 хвилин

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

2 хвилини

2 хвилини

2 хвилини

-

-

елементи оформлення ефіру

1 хвилина

1 хвилина

1 хвилина

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали