НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2012 року N 125

Про заяву Старокостянтинівського міського радіомовлення, м. Старокостянтинів Хмельницької обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0316 від 27.06.2002) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Старокостянтинівського міського радіомовлення, м. Старокостянтинів Хмельницької обл. (юридична та фактична адреси: вул. Острозького, буд. 28, м. Старокостянтинів Хмельницької обл., 31100; директор-редактор Володимир Іванович Гладун), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0316 від 27.06.2002 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною керівних та наглядових органів, вихідних даних (позивних), назви оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 2443, збільшенням обсягу мовлення до 3 годин 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0316 від 27.06.2002 Старокостянтинівського міського радіомовлення, м. Старокостянтинів Хмельницької обл., у зв'язку зі зміною керівних та наглядових органів, вихідних даних (позивних), назви оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 2443, збільшенням обсягу мовлення до 3 годин 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, зазначивши:

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 2443;

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 19 Хмельницької філії ПАТ "Укртелеком", вул. Грушевського, буд. 14, м. Старокостянтинів Хмельницької обл.;

- адреса студії - вул. Острозького, буд. 41, м. Старокостянтинів Хмельницької обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 3 години 30 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок, середа, четвер: 1400 - 1500; вівторок, четвер: 0630 - 0645.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Старокостянтинівському міському радіомовленню, м. Старокостянтинів Хмельницької обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна керівних та наглядових органів, вихідних даних (позивних), назви оператора телекомунікацій, зменшення кількості домогосподарств, зміна відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. за додатковий обсяг мовлення 28 хвилин на тиждень - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Старокостянтинів Хмельницької обл.) з урахуванням коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Старокостянтинівському міському радіомовленню, м. Старокостянтинів Хмельницької обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 27.06.2012.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 0316 від 27.06.2002 Старокостянтинівського міського радіомовлення, м. Старокостянтинів Хмельницької обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Єлманову.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
08.02.2012 N 125

Програмна концепція мовлення Старокостянтинівського міського радіомовлення, м. Старокостянтинів Хмельницької обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):

українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:

3 години 30 хвилин на тиждень (100 %);
(години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення)

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):

3 години 30 хвилин на тиждень (100 %);
(години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення)

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):

інформаційно-розважальний;
(інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний... тощо)

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N
з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

2 години 7 хвилин

2 години 7 хвилин

2 години 7 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

-

-

-

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

-

-

-

-

-

4.

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

1 година 6 хвилин

1 година 6 хвилин

1 година 6 хвилин

-

-

5.

Підбірка музичних творів
/для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7.

Фільмопоказ
/для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

17 хвилин

17 хвилин

17 хвилин

-

-

елементи оформлення ефіру

-

-

-

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 % на додатковий обсяг мовлення.

 

Начальник
контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали