Додаткова копія: Про заяву ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТРК" (ICTV), м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 00465-м від 02.04.2017) (супутникове, логотип: "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці" та/або "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, на контрастному фоні" та/або "комбіноване позначення, яке складається: з зображувального елемента - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, та з словесного елемента "ICTV" - виконаного оригінальним шрифтом. Зображувальний та словесний елементи розташовано поруч")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 квітня 2019 року N 532

Про заяву ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТРК" (ICTV), м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 00465-м від 02.04.2017) (супутникове, логотип: "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці" та/або "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, на контрастному фоні" та/або "комбіноване позначення, яке складається: з зображувального елемента - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, та з словесного елемента "ICTV" - виконаного оригінальним шрифтом. Зображувальний та словесний елементи розташовано поруч")

Розглянувши заяву ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ (місцезнаходження: вул. Паньківська, 11, м. Київ, 01033, директор-президент Олександр Андрійович Богуцький), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 00465-м від 02.04.2017 (супутникове телебачення, обсяг мовлення - 24 години на добу) у зв'язку зі зміною назви оператора телекомунікацій, керуючись статтями 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 3 та 5 (дата видачі додатків 23.01.2018) до ліцензії на мовлення НР N 00465-м від 02.04.2017 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, у зв'язку зі зміною назви оператора телекомунікацій, зазначивши в ліцензії:

- оператор телекомунікацій: ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ СТБ", м. Київ.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, ліцензійний збір за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви оператора телекомунікацій - у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, переоформлені додатки 3 та 5 до ліцензії на мовлення НР N 00465-м від 02.04.2017.

4. При видачі переоформлених додатків 3 та 5 до ліцензії на мовлення НР N 00465-м від 02.04.2017 ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, попередні додатки 3 та 5 (дата видачі додатків 23.01.2018) до ліцензії на мовлення НР N 00465-м від 02.04.2017 вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали